Татуаж брів, очей (стрілка) в Білій Церкві. Майстер татуажу губ виїзд на дім

Зробити татуаж брів Біла Церква, татуаж губ і татуаж очей (стрілка) з виїздом на дім по Білій Церкві ви можете, звернувшись в нашу компанію. Пропонуємо якісний перманентний макіяж (татуаж) в Білій Церкві.
На сьогоднішній день перманентний макіяж - це практичний спосіб виглядати яскраво і виразно, без необхідності використання декоративної косметики кожен день. У вас завжди буде ідеальна форма брів і губ, ваші очі будуть виразними, більше немає необхідності купувати дорогу косметику і постійно оновлювати макіяж протягом дня.
Татуаж брів виконується з виїздом на дім по Білій Церкві. На початку, ви обговорюєте всі ваші запитання щодо процедури татуажу, далі майстер татуажу в Білій Церкві креслить ескіз олівцем, після чого слідкує растушевка пігменту. Чи не кожній жінці потрібна повна растушевка ескізу брів - шотірування.
На даний момент найбільшою популярністю користується волоскові татуаж (волосковая техніка нанесення татуажу). Виконаний в цій техніці перманентний макіяж робить брови найбільш природними і натуральними. Наш майстер підбере найбільш відповідний колір пігменту, підкаже, в якій техніці перманентний макіяж буде найбільш актуальний для вас.
У нас ви можете викликати майстра, який якісно виконає татуаж губ в Білій Церкві. Майстер татуажу виїжджає до вас виводить лінію контуру губ і розтушовує пігмент, а можна зробити тільки татуаж контуру для більшої виразності лінії губ. Також актуальна послуга татуаж очей в Білій Церкві. Найчастіше роблять підводку по верхній і / або нижній повіці. Можна намалювати стрілки або розтушувати верхню лінію, для додання ефекту густих вій.
Після того як ви зробите татуаж, у вас буде відмінний зовнішній вигляд в будь-якій ситуації: на пляжі, в сауні, в басейні. Більше немає необхідності переживати через «попливше» око, або витерту помаду. Татуаж і Корекція татуажу в Білій Церкві виконується на високому рівні і за доступною ціною. Також надаємо послуги виведення татуажу.
Центр Іміджу - салон краси і стилю у Вас вдома.
Викликати майстра татуажу на дім можна щодня з 8.00 до 18.45. Виїжджаємо в будь-які райони міста + можливий виїзд в передмістя.
Наші контакти:
(050) 458-89-79
(067) 610-49-09
(063) 126-75-56
Сайт: http://imagecentre.prom.ua
Рубрики
Краса і здоров'я, косметика
Вантажні перевезення по Україні, в Росію, Крим, СНГ, Європи
Я рекомендую
117 переглядів в грудні
Дії
В обранеВидалити з обраного

Схожі оголошення

Хотите хорошо видеть без очков? Лазерная коррекция – серьёзная альтернатива очкам и контактным линза...
20:59, 3 грудня
Катаракта – не приговор! Офтальмологическая клиника «Оптимед» (www.optimed.ua) специализируется на...
20:06, 5 грудня
У Вас высокая степень нарушения рефракции или тонкая роговица, поэтому лазерная коррекция нежелатель...
09:29, Вчора
Інтернет-магазин Miss-Beauty - 100% натуральна косметика від популярних корейських брендів. В асорти...
19:52, 2 грудня
Справка о профпригодности (форма 086/у) – медицинский документ, который выдается для представления в...
20:41, 5 грудня