Утеплення стін перлітом

На жаль, оголошення застаріло
Перліт спучений - це утеплювач у вигляді дуже легкого піску. Придатний для виконання будь-яких теплоізоляційних засипок. Перліт використовують для утеплення підлоги, перекриття і стін. Спучений перліт дуже добре підходить для задувки в стіну, він має дуже низьку теплопровідність, високу текучість, екологічний і негорючий. Саме тому, утеплення стін перлітом - кращий спосіб утеплення пустотілих стін. Таким способом утеплюються будинку з колодязьною кладкою або будинки облицьовані цеглою.
Утеплення стіни з повітряною подушкою всередині потрібно починати з її заповнення. Як відомо, тепле повітря завжди прагне піднятися вгору, такий процес називають конвекцією. Саме цей спосіб передачі тепла є найбільш ефективним серед всіх інших. Коли стіна має в середині порожнину, втрати тепла стають дуже великими. Тому ми заповнюємо міжстінових простір певним матеріалом і прибираємо можливість повітря рухатися в порожнині стіни. Таким чином вона перестає продуватися і втрати тепла значно знижуються.
Як відомо, найкращий утеплювач – це повітря, замкнене в певному об’ємі.
Матеріал для заповнення пустот повинен також володіти теплоізоляційними властивостями, а значить він повинен бути легким. В такому випадку ми не тільки прибираємо продування, а й додаємо в стіновий пиріг утеплювач товщиною повітряного прошарку що була всередині стіни. Для заповнення повітряних прошарків в стінах використовують різні утеплювачі, але спучений перліт марки М75 підійде для таких цілей найкраще.

Теплоізоляційна засипка з перлітового піску:
• не горить
• не розкладається
• повністю екологічний
• не осідає
• заповнює всі порожнечі
• дозволяє стінам дихати
• не затримує в собі вологу
• має дуже низьку теплопровідність
Саме тому, теплоізоляційна засипка з перлітового піску є найкращим способом утеплення багатошарових стін.
Часто перліт використовують у процесі кладки або облицювання як просипку. Такий спосіб утеплення багатошарових стін є дуже ефективним. Також вже готову вимурувану стіну можна утеплити перлітом способом задувки його за допомогою пневмоустановки.
Замовляючи утеплення будинку перлітом, Ви точно знаєте скільки матеріалу було використано при роботі і наскільки якісно був заповнений міжстінових простір в стіні вашого будинку.
В процесі утеплення можна на власні очі переконатися як продувається кладка і ліквідувати проблемні місця. Перліт в своєму складі має пилоподібні домішки, які забивають навіть найменші мікротріщини.
Рубрики
Ремонт, будівництво
Дії

Схожі оголошення

"Торговий Дім “Новік" пропонує улаштування надміцних бетонних підлог з покриттям Herkulit (Швеція),...
10:55, 21 березня
Кузнечный фасонный молоток для рихтовки, чеканки, выколотки, ручной ковки. Под заказ. Любой формы, в...
08:19, 13 березня
Профнастил на забор, покрівлю товщина 0,3-0,5 , виготовляємо за вашими розмірами. Ціни від заводу-в...
15:25, 21 березня
Мы занимаемся монтажом каминов на любой вкус. Открытый камин из кирпича и мрамора принесет в ваш до...
08:52, 17 березня
Торговый Дом "Новик" предлагает устройство сверхпрочных бетонных полов с покрытием Herkulit (Швеция)...
10:55, 21 березня
Країна - виробник: Україна, Німеччина. Працюємо з такими профілями вікон як: Aluplast, Lider, Konin...
08:20, 13 березня