• Головна
  • У Білій Церкві пройшов чемпіонат України з легкоатлетичного кросу
12:06, 24 жовтня 2016 р.

У Білій Церкві пройшов чемпіонат України з легкоатлетичного кросу

21 жовтня у Білій Церкві пройшов Чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих та молоді. У змаганнях взяли участь близько 500 учасників з різних регіонів України. Забіг проходив на території дендропарку «Олександрія».

У Білій Церкві пройшов чемпіонат України з легкоатлетичного кросу, фото-1

Найкращий результат у бігу на 1 км серед дівчат показала Анастасія Кудінова (Дніпропетровська область), на 2 км – Аліна Іванішена (Херсонщина). Серед дівчаток-юніорок, які бігли на 4-кілометрову дистанцію, першість завоювала Тетяна Палінкаш (Хмельницька область).

У Білій Церкві пройшов чемпіонат України з легкоатлетичного кросу, фото-2

У забігу на 4 км насильнішою серед молоді виявилась Наталія Прищепа (Рівненська область), а серед жінок – Наталія Батрак (Харківська область). На дистанції 8 км найспритнішою жінкою стала Юлія Шматенко (Херсонська область).

Лідерами юнацьких забігів на 2 і 3 км стали Юрій Кузінський (Житомирська область) та Вадим Лонський (Хмельницька область). У молодіжних забігах на 8 та 10 км перемогли Микола Нижник (Київ) та Дмитро Сірок (Рівненщина). Володимир Киць (Київська область) та Олександр Вуйко (Вінниччина) стали лідерами забігів серед чоловіків на 4 та 6 км.

Переможців, як заведено, відзначили кубками, медалями та грамотами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію