спортивні досягнення
13:30, 6 лютого 2017 р.

Нестримні білоцерківці

Саме такий заголовок характеризує перемоги білоцерківців у спортивнах змаганнях. Представляємо вам Ольгу Кулинич, вихованку СДЮСШОР «Промінь» з велоспорту, яка в місті Панівежес (Литва), стала призеркою у складі збірної України, на міжнародних змаганнях з велоспорту серед юніорів.

Нестримні білоцерківці, фото-1

Ольга стартувала у  чотирьох дисциплінах, в двох з яких виборола срібні медалі, у груповій гонці на виліт та у груповій гонці темпо. А ось у груповій гонці 48 кіл, виборола бронзову медаль.

Вітаємо Ольгу з перемогу та бажаємо успіхів у наступних змаганнях!

А нашим читачам нагадуємо, що минулої неділі  ще один наш земляк переміг на чемпіонаті України з греко-римської боротьби.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОльгаКулинич #велосипедистка #вихованкаПромінь #БілаЦерква #переможець #міжнароднізмаганнязвелоспорту #юніори
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
На фронті загинув воїн Циба Віктор Олександрович, чтець, півчий архієрейського хору Спасо-Преображенського кафедрального собору Білоцерківської єпархії Української Православної Церкви у м. Біла Церква
Головнокомандувач ЗСУ: Воєнне керівництво РФ поставило завдання захопити Часів Яр до 9 травня
Сили оборони України просунулися в районі Кремінної та Новомихайлівки: карти ISW
Іран запустив по Ізраїлю 350 ракет і дронів із 60 тоннами вибухівки: ЦАХАЛ уточнив наслідки атаки