У Білій Церкві 6 тисяч учнів та 400 педагогів взяли участь у ХVІІ Всеукраїнському радіодиктанті

Кожного року 9 листопада у День писемності та мови на Першому каналі Українського радіо проходить Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Цього року в написанні диктанту взяли участь усі заклади загальної середньої освіти Білої Церкви.

Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради, близько 6 тисяч учнів та близько 400 педагогічних працівників сіли в цей день за парти з єдиною метою: висловити свою любов і повагу до української мови.

В цьому році диктант «Наші пісні» писали не лише учні, й учителі, представники адміністрації навчальних закладів, працівники управління освіти і науки.

У Білій Церкві 6 тисяч учнів та 400 педагогів взяли участь у ХVІІ Всеукраїнському радіодиктанті У Білій Церкві 6 тисяч учнів та 400 педагогів взяли участь у ХVІІ Всеукраїнському радіодиктанті У Білій Церкві 6 тисяч учнів та 400 педагогів взяли участь у ХVІІ Всеукраїнському радіодиктанті У Білій Церкві 6 тисяч учнів та 400 педагогів взяли участь у ХVІІ Всеукраїнському радіодиктанті У Білій Церкві 6 тисяч учнів та 400 педагогів взяли участь у ХVІІ Всеукраїнському радіодиктанті У Білій Церкві 6 тисяч учнів та 400 педагогів взяли участь у ХVІІ Всеукраїнському радіодиктанті У Білій Церкві 6 тисяч учнів та 400 педагогів взяли участь у ХVІІ Всеукраїнському радіодиктанті У Білій Церкві 6 тисяч учнів та 400 педагогів взяли участь у ХVІІ Всеукраїнському радіодиктанті У Білій Церкві 6 тисяч учнів та 400 педагогів взяли участь у ХVІІ Всеукраїнському радіодиктанті У Білій Церкві 6 тисяч учнів та 400 педагогів взяли участь у ХVІІ Всеукраїнському радіодиктанті У Білій Церкві 6 тисяч учнів та 400 педагогів взяли участь у ХVІІ Всеукраїнському радіодиктанті У Білій Церкві 6 тисяч учнів та 400 педагогів взяли участь у ХVІІ Всеукраїнському радіодиктанті У Білій Церкві 6 тисяч учнів та 400 педагогів взяли участь у ХVІІ Всеукраїнському радіодиктанті

У Білоцерківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням слов'янських мов участь у написанні диктанту взяли й представники «Академії пенсіонерів».

У дошкільних закладах освіти також долучилися до слухання Всеукраїнського радіодиктанту, тут також пройшли заходи, присвячені Дню української писемності та мови.

Білоцерківські школярі за результатами диктанту продемонстрували не лише високий рівень знань, а й повагу до рідної мови.

Автор
( 0 оцінок )
Викладення
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
119 переглядів в листопаді

Відгуки та коментарі

Написати відгук
Написати коментар

Будь ласка, залиште конструктивний, обґрунтований та інформативний текст, що стосується якості роботи компанії, на прикладі особистого досвіду.

Не дозволяється: використання ненормативної лексики, погроз або образи; пряме порівняння з іншими конкуруючими компаніями; розміщення посилань на сторонні ресурси Інтернету; реклама та самореклама, заяви, пов'язані з діяльністю компанії.

Введіть email:
Ваш e-mail не відображатиметься на сайті
або Авторизуйтесь , для написання відгуку
Автор
0/12
Викладення
0/12
Актуальність
0/12
Відгук:
Завантажити фото:
Вибрати