GoPro - запис відео та фото в екстремальних умовах

gopro hero 6

Екшн-камера GoPro - це один з видів камер для запису відео та фотографій в екстремальних умовах. Їх зручно використовувати під час руху, так як у них є спеціальні ремінці для кріплення на шолом, штативи. У магазинах можна знайти додаткові кріплення: присоски, магнітний кріплення, кріплення-пробки.

Екшн камери GoPro: особливості

  • Компактні розміри. Через маленький розмір і вагу вони практично непомітні під час запису. ГоуПро витримує екстремальні навантаження: тряски, вібрації, падіння, згубні для звичайних камер.
  • Приємний бонус: фотографування. Наприклад, камера gopro hero 6 може робити знімки в 12 мп розширені, яку можна придбати на офіційному магазині GoPro в Україні.
  • Велика кількість кріплень. Як згадали раніше, в магазинах багато різноманітних кріплень - https://gopro.kiev.ua/mounts-for-gopro. Наприклад, кріплення-пробка дозволяє встановити камеру на будь-якій пластиковій пляшці від газованої води. Не потрібно ставити окрему людину для відеозапису процесу гри в водний волейбол.
  • Водонепроникний або бризкозахищений корпус. Можна знімати під водою, під час дощу та інших небезпечних для звичайних камер ситуаціях.
  • Невеликий ЖК-дисплей дозволяє відразу подивитися і позбутися від невдалих відео. Дуже корисна функція, так як обсяг micro sd карти не безмежний: ви зможете зафіксувати більше найцікавіших моментів.

Методи збереження і перегляду

Для збереження відеозаписів використовується карти пам'яті. Так як корпус маленького розміру виробники встановили роз'єм під картки micro sd. Різні моделі можуть зчитувати флешки різного об'єму: від самих маленьких до 128 Гб. Наприклад, модель gopro hero 6 підтримує флешки до 128 гігабайт.

Щоб подивитися відзняте Full hd або 4K відео в комплекті йде USB кабель для передачі на комп'ютер. У більш сучасних моделях є wi-fi модуль. Через нього можна управляти камерою дистанційно і передавати зображення зі звуком в режимі онлайн. Ще є моделі які дозволяють передавати зображення через HDMI-вихід на телевізор або монітор.

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)