• Білоцерківські спорстмени здобули нагороди на Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби
Фотозвіт
16:53, 27 листопада 2017 р.

Фотозвіт

З 25 по 26 листопада в Білій Церкві на базі ДЮСШ №1 проходив XV Всеукраїнський турнір з вільної боротьби імені Олександра Медведя. Протягом двох днів спортсмени змагалися за звання кращих.

За інформацією відділу спорту Білоцерківської міської ради, участь у змаганнях взяли понад 100 спортсменів із 20 регіонів України та гості з Білорусі та Ізраїлю.

Варто відзначити, що ці змагання є традиційними, проходять кожного року і входять до календарного плану змагань України, затвердженого Міністерством молоді та спорту України та узгодженого з Асоціацією спортивної боротьби України як такий, що відповідає вимогам для присвоєння спортивного звання «Майстер спорту України».

Головним суддею змагань став Валерій Падалець — суддя національної категорії міста Біла Церква, директор ДЮСШ «Богатир» та старший тренер Київської області з вільної боротьби.

Турнір проходив в наступних вагових категоріях: 50, 55, 60, 66, 74, 84, 96 та 120 кг.

Білу Церкву на змаганнях представляли вихованці спортивного ліцею, ДЮСШ «Богатир» та ДЮСШ «Олімп».

У вазі 60 кг вихованець ДЮСШ «Богатир» Іван Кульбако виборов срібну нагороду, поступившись у фінальному поєдинку з невеликим розривом (9:7) спортсмену з Києва - Ігорю Пінтелею.

Ще один вихованець ДЮСШ «Богатир» Валентин Бабій здобув бронзу у вазі 74 кг. Тарас Вознюк у вазі 96 кг посів 8 місце.

Ліцеїсти обласного ліцею-інтернату також здобули нагороди на турнірі:

• Віталій Кулакевич у ваговій категорії 50 кг став володарем бронзової нагороди;
  • Нарек Погосян у ваговій категорії 60 кг посів 5 місце
  • Дмитро Денисенко ваговій категорії 120 кг - 5 місце
  • Середа Єгор ваговій категорії 50 кг – 7 місце
  • Дмитро Васильковський ваговій категорії 50 кг – 8 місце

Відзначимо, що Олександр Васильович Медведь є почесним громадянином Білої Церкви, дев’ятиразовим чемпіоном Радянського Союзу, триразовим чемпіон Європи, семиразовим чемпіон світу та триразовим Олімпійським чемпіоном. У 2005 році Міжнародною Федерацією FILA визнаний кращим борцем ХХ сторіччя.

Життєвий шлях Олександра Медведя може слугувати прикладом працелюбства, наполегливості, відповідальності, постійного пошуку в досягненні поставленої мети, відданості Батьківщині для теперішніх і майбутніх поколінь українців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію