• Головна
  • Кожна друга людина старше ніж 65 років страждає порушенням слуху
Новини компаній
11:00, 6 червня 2018 р.

Кожна друга людина старше ніж 65 років страждає порушенням слуху

Новини компаній
Кожна друга людина старше ніж 65 років страждає порушенням слуху, фото-1

Більшість глухих і приглухуватих людей втрачають слух в літньому або старечому віці. Почасти це пов'язано з природними віковими змінами, які зачіпають всі органи почуттів. Однак процес втрати слуху може прискорюватися через спадковість, деякі серцево-судинні захворювання, а також захворювання вуха і професійних факторів.

Слуховий апарат для літніх - основні переваги:

· Зручність застосування. Після налаштування фахівцем сучасні апарати не вимагають додаткового регулювання. Це особливо важливо для комфортного використання людьми в похилому віці.

· Практичність. Слухові апарати прості у догляді й не потребують спеціального обслуговування або додаткового регулювання в ході експлуатації.

· Невелика вага. Компактна конструкція і легкі матеріали забезпечують комфортне носіння.

· Доступність. Центр слуху «Беттертон» пропонує слухові апарати за прийнятними для пенсіонерів цінами.

· Широкий асортимент моделей для літніх людей. Вигідна пропозиція як за ціною, так і за технічними характеристиками знайдеться для кожного клієнта.

Визначте тип слухового пристрою для літньої людини

Існує два типи моделей.

· Аналогові слухові апарати. Пристрої цього типу підсилюють всі без винятку шуми в чутному діапазоні. Підвищене шумове навантаження ускладнює сприйняття тих звуків, які користувач чітко чув і до посилення, і тим самим негативно впливає на здатність сприймати мовлення. Але аналогові апарати мають свої переваги. Основна з них - це демократична ціна, яка робить їх доступними для багатьох покупців. Крім того, аналогові пристрої мають просту будову і не потребують складного специфічного налаштування.

· Цифрові слухові апарати. Ці високоточні прилади за своєю суттю є мініатюрними комп'ютерами. Оброблюючи сигнал, що поступає, вони розподіляють всі частоти на мовні та шумові, а потім вибірково підсилюють тільки необхідні сигнали. У результаті пацієнт виразно чує кожне слово. Зрозуміло, цифрові пристрої коштують не дешево, але їх вартість більш ніж виправдана якістю.

Визначте вид слухового пристрою

За розташуванням розрізняють наступні види моделей:

· Внутрішньовушні слухові апарати. Цей вид конструкцій створюється індивідуально з урахуванням анатомічних особливостей вушної раковини. Невеликий розмір корпусу дозволяє закріпити його всередині слухового каналу непомітно для сторонніх. Але у внутрішньовушних моделей є свої недоліки: через невеликий розмір виймати та встановлювати їх назад не завжди зручно, особливо людям похилого віку. А скупчення вушної сірки може значно погіршувати якість роботи, тому необхідно ретельно стежити за гігієнічним станом вушного проходу. Крім того, внутрішньовушні пристрої не підходять пацієнтам із втратою слуху від 70 дБ і вище.

· Завушні слухові апарати. Такі моделі підходять для більшості користувачів, вони надійно працюють і не вимогливі до умов, а також прості в експлуатації і не вимагають дбайливого поводження. Завушні моделі досить великі, але при цьому вони гарантують якісне звучання навіть у пацієнтів з втратою слуху в межах 120 дБ.

Чому важливо довірити вибір слухового пристрою професіоналам?

Сумніваєтесь у виборі слухового пристрою? Зверніться до Центру Слуху «Беттертон».

· Фахівці проведуть повну діагностику. Ви дізнаєтеся, які види апаратів підійдуть саме вам або вашим близьким.

· Фахівці розкажуть про кожну модель. Ви отримаєте консультацію щодо усіх наявних функціональних і конструктивних рішень і зможете вибрати найбільш оптимальне з урахуванням всіх ваших вимог.

· Фахівці ознайомлять вас з відповідним апаратом. Вам детально опишуть основні характеристики вибраного пристрою і правила його експлуатації. Отримана інформація дозволить правильно використовувати апарат і уникнути дискомфорту.

Центри Слуху «Беттертон» регулярно надають підтримку людям похилого віку з порушеннями слуху. Щоб підбір слухового пристрою був оптимальним, з урахуванням всіх особливостей літнього пацієнта, досвідчені професіонали нашого центру:

• перевірять слух літньої людини;

• підберуть найбільш відповідний слуховий апарат;

• проконсультують, як користуватися обраним пристроєм.

Зверніть увагу! Ми завжди раді допомогти з налаштуваннями апарату та якщо треба - виготовити для вас індивідуальні вкладиші.

На нашому сайтіhttps://bettertone.com.ua є багато корисних відомостей про слухові апарати для літніх людей. Ми надаємо докладні дані про сучасні апарати, які значно покращують якість життя приглухуватих людей.

Відмовтеся від застарілих апаратів! Користуйтеся досягненнями сучасної медицини і отримуйте задоволення від життя в будь-якому віці!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
ТОП новини
На фронті загинув воїн Циба Віктор Олександрович, чтець, півчий архієрейського хору Спасо-Преображенського кафедрального собору Білоцерківської єпархії Української Православної Церкви у м. Біла Церква
Головнокомандувач ЗСУ: Воєнне керівництво РФ поставило завдання захопити Часів Яр до 9 травня
Сили оборони України просунулися в районі Кремінної та Новомихайлівки: карти ISW
Іран запустив по Ізраїлю 350 ракет і дронів із 60 тоннами вибухівки: ЦАХАЛ уточнив наслідки атаки
Оголошення
live comments feed...