Група відважних воїнів встає на захист маленького селища Роуз-Крік, яке тероризує кривава банда Бартоломеу Боге. У кожного з них за плечима своя історія і свій унікальний стиль бою – хто добре володіє кулаками, а хтось – гострим словом і хитрістю. Разом вони дадуть відсіч найлютішим бандитам Дикого Заходу.  

Фільм є переосмисленням однойменної стрічки 1960 року Джона Стерджеса (номінанта на премію "Оскар"), яка в свою чергу є переробкою японської картини 1954 року "Сім самураїв", режисером і сценаристом якої був дворазовий володар "Оскара" Акіра Куросава. Ця стрічка в 1954 році на Венеціанському кінофестивалі отримала "Срібного лева". "Чудова сімка" 1961 року було удостоєна номінації на "Оскар" за "Кращий саундтрек для драматичних / комедійних картин", але не отримала заповітну статуетку.
Режисером фільму став Антуан Фукуа, який раніше працював над такими картинами, як "Тренувальний день", "Король Артур", "Стрілець", "Лівша".
Для Дензела Вашингтона це вже третя головна роль в роботах Фукуа. Раніше він знімався у фільмах "Великий зрівнювач" і "Тренувальний день". Також у стрічці знімалися Кріс Пратт ("Вартові галактики", "Людина, яка змінила все"), чотириразовий номінант "Оскара" Ітан Хоук ("Тренувальний день", "Перед заходом сонця", "Перед північчю", "Отроцтво"), Вінсент Д'Онофріо ("Суцільнометалева оболонка", "Люди в чорному", серіал "Зірвиголова")
Реліз картини відбудеться 8 вересня на кінофестивалі в Торонто, Канада. 10 вересня фільм також зможуть подивитися глядачі на Венеціанському кінофестивалі, Італія.