Транспорт Білої Церкви

Знайти

Показником високого рівня розвитку інфраструктури міста є доступність інформації щодо наявності та графіку руху міського транспорту. Ця інформація представлена в значному обсязі на сторінці «Транспорт» інтернет-порталу міста Біла Церква www.04563.com.ua.

Громадський транспорт - тролейбуси, автобуси та маршрутки

Місто Біла Церква має площу більше 67 км2. Багато об’єктів інфраструктури, культурних та історичних пам’яток зосереджено в центрі міста. Але для того щоб дістатися до деяких, наприклад дендрологічного парку «Олександрія», без послуг міського транспорту не обійтись.

Громадський транспорт Білої Церкви представлений наступними видами:

  • тролейбуси;
  • автобуси;
  • маршрутні таксі.

Кількість маршрутів міського транспорту, що обслуговують жителів Білої Церкви, складає близько тридцяти, з яких шість є тролейбусними і двадцять припадає на маршрутки Білої Церкви.

Форма прокладення маршруту від пункту А до пункту Б, розташована на сторінці, дозволяє не лише визначити розташування потрібних об’єктів завдяки пошуку по карті міста або по назві вулиці, а й візуально прослідкувати шлях між ними.

Корисною не лише для гостей, але й для мешканців міста буде інформація щодо маршрутів автобусів, тролейбусів та маршруток Білої Церкви, графіку їх роботи та вартості проїзду.

Авторизація
або
Ще не зареєстровані?
Реєстрація
Зареєструйтеся на сайті та використовуйте
можливості сайту на 100%
або
Вже зареєстровані?
Забули пароль?
Введіть E-mail і ви отримаєте лист з посиланням для створення нового пароля