Транспорт Білої Церкви

Маршрут

Показником високого рівня розвитку інфраструктури міста є доступність інформації щодо наявності та графіку руху міського транспорту. Ця інформація представлена в значному обсязі на сторінці «Транспорт» інтернет-порталу міста Біла Церква www.04563.com.ua.

Громадський транспорт - тролейбуси, автобуси та маршрутки

Місто Біла Церква має площу більше 67 км2. Багато об’єктів інфраструктури, культурних та історичних пам’яток зосереджено в центрі міста. Але для того щоб дістатися до деяких, наприклад дендрологічного парку «Олександрія», без послуг міського транспорту не обійтись.

Громадський транспорт Білої Церкви представлений наступними видами:

  • тролейбуси;
  • автобуси;
  • маршрутні таксі.

Кількість маршрутів міського транспорту, що обслуговують жителів Білої Церкви, складає близько тридцяти, з яких шість є тролейбусними і двадцять припадає на маршрутки Білої Церкви.

Форма прокладення маршруту від пункту А до пункту Б, розташована на сторінці, дозволяє не лише визначити розташування потрібних об’єктів завдяки пошуку по карті міста або по назві вулиці, а й візуально прослідкувати шлях між ними.

Корисною не лише для гостей, але й для мешканців міста буде інформація щодо маршрутів автобусів, тролейбусів та маршруток Білої Церкви, графіку їх роботи та вартості проїзду.

Показати