Ця стрічка розповість про наслідки вибуху нафтової платформи Deepwater Horizon, що стався 20 квітня 2010 року в Мексиканській затоці в 80 кілометрах від узбережжя штату Луїзіана і став причиною другої за масштабами екологічної катастрофи в історії США.  

У момент вибуху на станції було 126 людей. Серед них 17 постраждало, а 11 померло. У червні 2010 року з'явилися дані, що під час ліквідації катастрофи загинуло ще 2 чоловік. Через пошкодження труб свердловини на глибині 1500 метрів в Мексиканську затоку за 152 дні вилилося близько 5 мільйонів барелів нафти, нафтова пляма досягла площі 75 тисяч квадратних кілометрів.
У картині брали участь такі зірки, як: Марк Уолберг ("Боєць", "Відступники", "Два стволи"), Ділан О'Брайен ("Той, що біжить в лабіринті", "Кадри", серіал "Перевертень"), Курт Рассел ("Ванільне небо", "Аварія", "Мерзенна вісімка", озвучка "Леді і Бродяга"), Джон Малкович ("На лінії вогню", "Місце в серці", "Підміна", "Повітряна в'язниця"), Кейт Хадсон ("Як позбутися хлопця за 10 днів", "Майже знаменитий", "Війна наречених") та інші.
Режисером картини став Пітер Берг, який раніше працював над такими стрічками, як "Вцілілий", "Хенкок", "Морський бій". За останній режисер був номінований на антипремію "Золота малина" за "Найгіршу режисуру".
Вперше фільм був показаний на Міжнародному кінофестивалі в Торонто 13 вересня 2016 року. Також планується показ на фестивалі в Цюріху 28 вересня цього ж року. У світовий прокат картина вийде 29 вересня 2016 року.