Головними героями мультфільму виступають дуже милі, забавні, веселі і різнокольорові загадкові істоти - Тролі. Герої - маленькі істоти, що живуть в північних країнах. Все життя Тролі охоронялися законом як унікальні істоти. Але про їхнє життя майже нічого не відомо. Тепер все зміниться! Глядачі зможуть побачити звичайне життя, побут, познайомитися з захопленнями цих милих істот. Природно, тролі живуть зовсім іншим життям, що відрізняється від звичайних людей. Кожен день їх проходить в веселощі, з танцями, співом і пригодами. Одного такого потрапив веселий троль. Неподалік від його будинку знаходиться великий, густий ліс.

Тролі часто ходять туди гуляти і цей день повинен був бити звичайним. Але герой відправився в глибинку і ліси і ... потрапив в абсолютно інший вимір. Виявляється, в цьому лісі є портал, ведучий в інший світ. Тепер він там! Але який цей світ? Чи є тут життя? Хто в ньому живе? Поки перед маленьким тролем тільки одні питання. Тим часом, в рідному селі рідні і друзі помітили пропажу троля. Вони вирушили на його пошуки, проте не знають де шукати. Куди пропав троль? Що його чекає? Чи зможе він знайти вихід або залишиться там назавжди?

«Тролі» від студії DreamWorks Animation – це свіжа, відверта комедія, наповнена музикою, почуттями та карколомними пригодами.