Коли вимовляється назва п'єси «Давай займемся сексом» - байдужих немає. Хтось, не забувши часи коли в СРСР сексу не було, зарозуміло надуває губки і ставить діагноз автору, режисерові і акторам, неодмінно по дідусеві Фрейду, згадуючи приказку «у кого що болить ...». Хтось, прокидаючись від сірих і нудних буднів, розтягує губи в збентежну усмішцу: «Що, дійсно про це? Не може бути! Хоча, чому б і ні! ». І ті й інші одночасно праві і не праві. Не праві, тому що п'єса, до слова сказати, перекладена на 14 мов і десятки років з успіхом йде на театральних сценах світу, набагато глибше, ніж здається. Праві, тому що вона, про людські комплекси і страхах, про потаємні думки пристрасті, про маленькі радощі і тендітні мрії. Про те, що «людина завжди самотня і коли ми всі разом ми теж самотні».

Мудрий автор п'єси "Давай займемся сексом" - Валентин Красногоров, один з найпопулярніших театральних драматургів країни, назвав її комедією. Але ж «Чайку» Чехов теж назвав комедією ... Знаємо одне - ви будете сміятися, ви будете переживати, будете втягнуті в гру, і обов'язково зробите висновки після перегляду! Нудно не буде!

У виставі зібрана справжня зоряна команда. Дует Анатолія Гнатюка і Астраї склався ще до нашого проекту. Вони разом грали в мюзиклі, досі ведуть в парі концерти і світські заходи, навіть записали кілька спільних пісень. Навіщо співачці грати, а акторові співати? Але ж справжні творчі особистості не бояться вийти за рамки своїх основних професій! Людмила Смородина, яку по праву вважають однією з найкрасивіших актрис України та Анжеліка Савченко - молода прима «головного театру країни» теж мають свій секрет ... з Анатолієм Гнатюком - адже всі троє актори в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка. Ну і нарешті, останнім часом не сходить з екранів телевізора, красивий і талановитий Олег Савкін. Внас ви побачите його в абсолютно незвичному образі.
Приходьте, не пошкодуєте!