Напередодні трохи дивного, але веселого свята Helloween, нашими гостями буде столична команда SCARLETH, яка розвиває і несе в народ непростий стиль музики під назвою Melodic Modern Metal.
В їхньому арсеналі присутні всі необхідні компоненти цього жанру – мелодійні клавішні пасажі, потужна ритм-секція, драйвові гітарні партії та один із самих головних атрибутів – яскрава вокалістка з відповідним голосом!)
В минулому році SCARLETH випустили свій другий альбом «The Silver Lining», який підтвердив, що гурт впевнено рухається вперед і постійно піднімає планку якості музичного матеріалу на нову висоту!
На рахунку SCARLETH купа виступів на самих різних музичних фестивалях – від майже домашніх метал-паті на теплоході у компанії столичних рокерів до грандіозних подій METAL CROWD OPEN AIR FEST в Білорусі та Carpathian Alliance Metal Festival в Києві, де вони ділили сцену з такими монстрами, як Blind Guardian, Ensiferum, Sólstafir, Rotting Christ, JINJER та ін.
Тож 29-го жовтня, в суботу, о 20.00 у нас буде можливість познайомитись із яскравими представниками вітчизняної рок-сцени та гучно зустріти древнє містичне свято!)