Дивуватися, захоплюватися, веселитися — ось чого нам найбільше хочеться в період чарівних зимових свят. Новорічні шоу з простеньким сюжетом і нудними декораціями вже набридли не тільки батькам, але і наївним малюкам, тому ми пропонуємо щось зовсім нове, виставу дивовижного формату «Disney and... » Симфонічний Театр Тіней.

Вистави Театру тіней FireFlies зараз — останній писк моди, ви напевно бачили виступ вражаючих своєю пластикою акторів на You Tube і на шоу «Україна має талант»! Молоді артисти створюютьказкові образи героїв діснеївських мультфільмів за допомогою власних тіней, і для цього їм доводиться виконувати складні акробатичні трюки. Фантастичне шоу супроводжується живою музикою симфонічного оркестру Lords of the Sound. Сьогодні цей колектив по праву вважають найпопулярнішим в країні, він складається виключно з музикантів-віртуозів, які виконують класику і сучасні хіти. Дивовижне поєднання акробатики і живої музики з персонажами з «Полярного експресу», «Аладдіна», «Холодного серця», «Геркулеса», «Міньйонів», «Зоотрополіса», «Мадагаскару» та інших на престижній сцені Національної опери триває 1 годину 10 хвилин.

Театр Fireflies – творча команда, що працює в жанрі тіней з 2010 року. Фіналісти телевізійних талант-шоу.

Симфонічний оркестр Lords of the Sound – найвідоміший оркестр України, візитівкою якого є відходження від академічного напрямку та віртуозне виконання світових хітів.