У 1986 році п'ятирічний індійський хлопчик Сару жив у бідній, але щасливій індійській сім'ї. Але він загубився на вулицях Калькутти, в тисячах кілометрах від свого будинку. Йому належить пройти безліч випробувань, навчитися виживати в індійському мегаполісі перш, ніж його усиновить пара з Австралії. Через 25 років він повернеться, щоб спробувати розшукати свою справжню сім'ю. У Сару є тільки невеликі спогади, непохитна рішучість і Google Earth. І він дуже хоче повернутися в свій перший будинок.

 

Фільм заснований на реальній історії про Сару Браєрлі, а зйомки велися в Хобарті, Тасманія, Австралія й в Індії.

Режисером картини став Гарт Девіс. Для нього це стало першою повнометражною роботою, адже раніше він брав участь у створенні серіалів "Люби, як я хочу", "Вершина озера", а також короткометражки "Аліса" (2003).

У стрічці зіграли: Дев Патель ( "Мільйонер з трущоб" (2008), "Готель "Меріголд": Кращий з екзотичних" (2011), "Робот на ім'я Чаппі" (2015)); Ніколь Кідман ("Інші" (2001), "Мулен Руж" (2002), "Годинник" (2003)); Руні Мара ("Дівчина з татуюванням дракона" (2011), "Вона", "Побічний ефект" (обидві 2013)).

Фільм отримав шість номінацій на "Оскар" в 2017 році: "Кращий фільм", "Краща чоловіча роль другого плану", "Краща жіноча роль другого плану", "Краща операторська робота", "Кращий адаптований сценарій", "Кращий саундтрек ".

Прем'єра картини відбулася 10 вересня 2016 року на Міжнародному кінофестивалі в Торонто, Канада.