Троє друзів-пенсіонерів Віллі, Джо й Альберт живуть життям звичайних людей похилого віку: дивляться телевізор, обговорюють все підряд і критикують поведінку молоді. Але в їх рутинне життя втручаються банки – вони знищують пенсійний фонд, тим самим залишаючи людей у літах без засобів на існування. Друзям приходить в голову навіжена ідея пограбувати банк! Їхні кривдники повинні постраждати. Віллі, Джо й Альберт складають відмінний план, але старість заважає їм з легкістю його втілити в життя. Тому вони залучаются підтримкою компаньйона. Перед нами будуть правильні грабіжники, які візьмуть тільки своє.

 Фільм є ремейком однойменної картини 1979 року.

Режисером стрічки став Зак Брафф. Він відомий головною роллю в серіалі "Клініка". Як режисер Зак працював в фільмах "Країна садів" (2003) і "Хотів би я бути тут" (2014).

Головні ролі Віллі, Джо й Альберта виконали Морган Фріман ("Втеча з Шоушенка" (1994), "Сім" (1995), "Крихітка на мільйон" (2005, "Оскар" за "Кращу чоловічу роль другого плану")), Майкл Кейн ("Ханна і її сестри" (1987), "Правила виноробів" (2000) (за обидві ці ролі актор отримав "Оскар" за "Кращу чоловічу роль другого плану"), "Престиж" (2006)), Алан Аркін ("Едвард Руки-ножиці" (1990), "Гаттака" (1997), "Маленька міс Щастя" (2007, "Оскар" за "Кращу чоловічу роль другого плану")).