Нова програма визначає і атмосферу самого концерту - під час виступу Наталія говоритиме зі своїм слухачем про сокровенне. 
 
На концертах прозвучать не тільки нові пісні, а й давно улюблені публікою композиції. Тим більше що в деякому сенсі цей тур буде ретроспективою всієї творчої діяльності Народної артистки України - він охопить рівно ті ж міста, по яких пройшли перші гастролі Могилевської з програмою «Ла-ла-ла» в 1997 році. 
 
Нагадаємо, що на рахунку Могилевської десять альбомів. За час творчої діяльності вона була удостоєна звання народної артистки України (2004) і відзначена багатьма нагородами, серед яких «Краща співачка» і «Краща пісня» на «Таврійських іграх» (1999), титул найкрасивішої жінки за версією VIVA! (2007), премію «Кумир нації» (2007), жінки року за версією HELLO (2008). 
 
Крім того, Наталія дала путівку в шоу-бізнес багатьом молодим артистам і розкрила їх таланти, беручи участь в телепроектах «Шанс», «Фабрика зірок», «Майдан's», а також створила компанію TALANT, на базі якої розвиваються молоді професіонали шоу-бізнесу.