Вперше у Білій Церкві - гастролі Дикого театру (Київ) з виставою про жінок "Бути знизу"!
28 квітня 19:00, БК Сільмаш.

"Бути знизу" - це історія трьох жінок: жінки-богині, жінки-рабині і жінки з «залізними яйцями, які зустрілись на тренінгу «Як стати щасливою».

Як треба їсти/ пити/говорити/що носити/думати, щоб сподобатись чоловікові? – обіцяють навчити дівчат на безкоштовних курсах, але, виявляється, що не всі строкаті реклами кажуть правду...

Історії вдалих і невдалих побачень і стосунків, відношення до чоловіків, про те, що дратує, радує, пригнічує, знецінює, бісить, робить щасливою українську жінку. Про те, де її місце: знизу, зверху або є інші варіанти?

Увага! 18+ Чоловікам на цій виставі може бути не комфортно!

 

Вистава за п‘єсою Юлії Тупікіної „Вертикальна жінка“
Режисерка – Юлія Мороз
Художниця – Євгенія Чайковська
Художник по світлу - Євген Копйов
Звук - Ілона Шарапова
Технічний директор - Антон Литвинов
Головний адміністратор – Марина Ковальчук
Продюсер - Ярослава Кравченко

Актриси:
Богдана Шуманська, Марія Брушніцька, Аніта Драгула

Біла Церква побачить виставу про сексизм та фемінізм. Тема - актуальна для нас як ніколи. Жінка в українському суспільстві досі потерпає від дискримінації як на роботі, так і в особистому житті. Це яскраво довів флешмоб, що почався влітку 2016-го. Вистава "Бути знизу" на 2 тижні випередила його, чим на 100% переконала в своїй актуальності.

У виставі немає нудних повчань. Мовою театру - дикого, драйвового, саркастичного - ми говоримо про наше життя.

«Дикий театр» - це незалежний сучасний театр, що говорить зі своїми глядачами виключно на гострі, актуальні, хвилюючі, болючі теми. Увага! у деяких виставах присутня лайка, сцени сексу, насилля і тютюнопаління.
Вистави театру можуть психологічно травмувати.

Замовити квитки ви можете на сайті.