Друзі, правда ж добре, коли в місті з’являється гарна традиція?
Тож ми пропонуємо вам нагоду стати її учасниками та, навіть, творцями!

27 травня, біля БРУМУ, вже вдруге в Білій Церкві відбудеться ЕКО-ПІКНІК і ми впевнені, що це свято стане щорічним та бажаним для містян.
Цей захід ми організували на підтримку всесвітнього Дня Землі. Та, перш за все, ми сподіваємось переосмислити наше відношення до рідного міста, екології, до публічних просторів та сусідських взаємин.

Ми знову будемо валятись в гамаках та й просто на траві, куштувати здорову їжу, слухати надихаючі лекції та ділитись досвідом цікавих еко-проектів. А ще будемо слухати гарну музику, грати в ігри, вигравати призи, будемо спілкуватися з друзями та незнайомцями, бавитися та радіти!
І – головне - ми обов'язково знайдемо час та місце для добрих справ!

Давайте впевнимось, що Біла Церква – місто креативних, спортивних, творчих та добрих людей:)

 

під час ЕКО-пікніку буде запроваджена нова валюта - ЕКО-ФІШКА, яку можна буде отримати під час заходів та обміняти на різні бонуси.

Приносьте і здавайте в нашому пункті прийому - використані батарейки, пластикові пляшки, металеві банки та отримуйте Еко-фішки. ЕКО-фішки можна обміняти на різні смаколинки та цікавинки...

Отже:5 батарейок\ або 3 пластикові пляшки\ або 1 бляшанка - 1 фішка, зробите щеплення своєму чотирилапому другу отримаєте 10 фішок, подаруєте домівку тваринці з притулку - 50... Також ЕКО-фішки можна буде отримати за участь в різних заходах і майстер-класах.