Мисливець за головами з Уолл-Стріт на ім'я Дейн Дженсен має відмінну, на його думку, роботу – він наділяє робочими місцями інженерів. Але його нинішній начальник йде на пенсію, а, відповідно, звільняється тепленьке містечко. Отримати цю посаду для мисливця є метою вже тривалий час. Дженсену доводиться боротися за нього проти амбітного суперника – неймовірно розумної красуні Лінн Вогель. Пішовши повністю в роботу для досягнення мети, Дейн забуває про сім'ю. Коли в його 10-річного сина діагностують рак, Дженсен повинен переглянути свої пріоритети і зрозуміти, що дійсно для нього важливо.

 Офіційну назву фільму "The Headhunter's Calling" можна перекласти як "Покликання мисливця за головами". Також у світовому прокаті є варіанти титулу "Якщо батько", "Сімейна людина", "Світанок".

Режисером картини є Марк Вільямс. Цей проект стане дебютним для нього в цій ролі.

Виконавцем головної ролі Дейна Дженсена став Джерард Батлер. Актор відомий за стрічками "Любий Френкі" (2003), "Привид опери" (2004), "300 спартанців" (2007), "Рок-н-рольщик" (2008), "Законослухняний громадянин" (2009).

Також у фільмі зіграли: Віллем Дефо (дві номінації на "Оскар" за "Найкращу чоловічу роль другого плану" в картинах "Взвод" (1987) і "Тінь вампіра" (2001)), Елісон Брі (серіали "Однокурсники" й "Кінь БоДжек"), Альфред Моліна ("Меверік" (1994), "Шоколад" (2000), "Фріда" (2002)).

Прем'єра стрічки була 13 вересня 2016 року на Міжнародному кінофестивалі в Торонто, Канада.