Зустрічайте Прем'єру «Фіксік Шоу - 3. Рятувальники часу». 

Найбільш рейтингові мультяшні герої Фіксікі, які популярні в 90 країнах світу, знову запрошують всіх поринути у світ технічних пригод!

Ви коли-небудь думали про те, як виглядали б Фіксікі, якби вийшли з екрану? У виставі «Рятувальники часу» герої улюбленого серіалу Сімка, Нулик і Фаєр саме такі, якими ви їх уявляєте!

Але як це зробити, якщо Фіксікі такі маленькі? Дуже просто! Фіксікі зменшать зал!
Нудьгувати на шоу не доведеться. Адже кожен гість - повноправний учасник!

На вас чекає цікавий та зрозумілий сюжет, завдяки коротким діалогам, а дії героїв постійно доповнюються веселим інтерактивом: музичними іграми, танцями, спілкуванням з залом та дружним виспівуванням хітових фіксіпелок!
Фіксікі з'являються ефектно! Прилітаючи на літаку, Нулик зменшує глядачів і ДімДімича, щоб познайомитися з кожною дитиною. Але в гру втручається непроханий гість. Комп'ютерний Бот загрожує назавжди зупинити найголовнішій годинник у світі. Як наші герої зможуть здолати його поплічників: Іржу, Пил і Коротке Замикання, врятувати час і зробити з вірусу корисну програму? Тільки, якщо малюки та їхні батьки допоможуть їм!
Пізнавальний сюжет легко запам'ятається дітям, а герої з голосами і особами мультперсонажей не тільки перенесуть хлопців в улюблений мультфільм, але і зможуть переконати навіть батьків, що це все по-справжньому.