Два професори – китаєць Джекі й індуска Ашміта – об'єдналися зі своїм асистентом Кірою, щоб знайти скарби Магадха. В одній з крижаних печер Тибету вони знаходять залишки королівської армії, яка зникла разом з коштовностями. Там команда потрапляє в засідку Рендалла – спадкоємця лідера тієї армії. Після того, як Джекі, Ашміта й Кіра звільнилися, вони повинні потрапити в Дубаї, де на аукціоні продадуть найдорожче, що було в печері – діамант "Око Шиви". Але він дорогий далеко не як коштовність – діамант є ключем до справжніх багатств. Море бійок, погонь і справжніх пригод очікують на Джекі і його друзів.

 Офіційна назва картини звучить як "Gong fu yu jia", що в багатьох країнах перевели як "Кунг-фу йога".

Режисером і сценаристом картини став Стенлі Тун. Він відомий за такими проектами, як "Поліцейська історія 3: Суперполіцейський" (1992), "Розбирання у Бронксі", "Перший удар" (обидва 1995), "Міф" (2005).

Виконавцем головної ролі у стрічці став легендарний Джекі Чан. Актор брав участь у фільмах "П'яний майстер" (1978), "Проект А" (1983), "Обладунки Бога" (1986), "Час пік" (1998) і в багатьох інших.