Приготуйтесь до самої епічної події цієї осені !
Тут трохи забагато тексту, але радимо дочитати до кінця...
Зорі розташувались таким чином, що на початку вересня два місцевих музичних монстра (у самому кращому сенсі цього слова) будуть спільно святкувати свої ДН !!
Перший з них (той шо більш юний) - Володимир Павловський, у житті більше відомий як Павло – віртуозний гітарАст, володар струнних гармоній, маестро акустичних і електричних акордів, ну і ще купа сумнівних епітетів на його честь…). Не зважаючи на свій відносно юний вік, він вже встиг прославити себе, граючи у таких гуртах як За Край, Arlett, The Snow, Pianoбой, та ще в купі команд і проектів.
А другий (більш дорослий і мудріший) - Руслан Соловйов - засновник і фронтмен гурту За Край, поет, композитор, романтик і справжній ангел-рятівник всіх концертно-фестивальних подій в БЦ!
І так вже склалось, що цього разу ці два тіпа героя, відсвяткують своє спільно-сумарне 70-річчя !!
Повод серйозний, буває раз у житті і то не у кожного… 
Тому привітання ювілярам будуть теж на уровнє – виступлять такі зірки мєсного рок-н-роллу, як За Край, Arlett та супер-біпєр-мєга-квадро-команда ЛєсоПровал, яка виступає раз у декілька років тільки на дуже важливих і дуже дорогих корпоративах!) Причому кожен гурт буде грати у своємо «золотому» складі!

Регламент такий – стартуємо о 19.00, спочатку буде трохи часу для обнімашок-поздравляшок ювілярів, після чого почнеться музична частина (1-ша, 2-га і 3-тя), і цілком можливо, що будуть ще якісь додаткові сюрпризи – тіпа незапланованого групового караоке, чи спонтанного джему, чи раптового стриптизу чи ше чогось…)
Всі, хто отримає персональне запрошення від Павла і Руслана, будуть насолоджуватись святом безкоштовно, для іншої поважної публіки, якій буде таки цікаво на все це подивитись – вхід НЕбезкоштовний, але цілком демократичний...
Приходьте і дивіться, потім буде що внукам розказать!