Грає приємна музика. Щось з колекції Cesaria Evora чи Bill Snyder.
Погляд. Обійми. Пари в колі.
Мілонгу — вечір аргентинського танго — розпочато!
Хто вперше відвідує подібний захід, дізнається про кодекс мілонги і різновиди танго. Плюс майстер-клас від студії танцю «El Navigator»!
Carlos di Sarli, Anibal Troilo, Osvaldo Pugliese, Juan D'Arienzo… 
Танго-оркестри змінюють один одного — всі запрошують всіх і відмови не приймаються! 
До зустрічі на мілонзі !

3-го грудня в арт-клубі «Культ» вперше відбуватиметься MILONGA — вечір аргентинського танго! Про що досить яскраво розповідає-нагадує і афіша. Цілком закономірне запитання: пара «з обкладинки» — це інтернет-персонажі чи справжні люди?..)) Так. Справжні. Є пропозиція познайомитися. 
Тетяна Вінницька 
Засновник першої в Білій Церкви студії соціальних латиноамериканських танців «El Navigator». Знайомилася сама та із задоволенням знайомила усіх охочих с сальсою, кізомбою, бачатою, руедою і, звісно, аргентинським танго. Завдяки «ельнавігаторській» родині у Білій Церкві регулярно організовуються тематично-танцювальні заходи: «Latino-будні» і мілонги. А усі охочі мають змогу відвідувати заняття, практики, семінари. 
Пряма мова: «Викладаю соціальну латину з 2012-го і протягом цих років, насичених новими враженнями, новими знайомствами, новим досвідом я упевнено, як виявилось, рухалась в обійми аргентинського танго))».