ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ Сергія Міхалка та гурту «ЛЯПІС-98»?

1. Побувати на першому концерті Ляпіс-98 в Білій Церкві та почути улюблені хіти, в яких - все твоє життя!
2. Насолодитися фірмовим звучанням труби «ляпісів».
3. Співати і танцювати разом з крутими музикантами, відзначаючи 25-річчя творчої діяльності невтомного Михалка і 20-річчя альбому «Ти кинула».
8 березня у палаці культури «Росава» прогримлять кращі хіти у виконанні Сергія Міхалка і оркестру «Ляпіс-98» за 25 років! «Ти кинула», «Ау», «Євпаторія», «Яблуні», «В плаття білому», «Я вірю», «Котик», «Капітал», «Африка», «Аби чо», «Метелиця» - все ті пісні, які змушують шалено калатати серце, прозвучать для вас в живому виконанні. Не пропустіть самий драйвовий вечір сезону!
У новій групі Сергія Міхалка грають музиканти з легендарного «Ляпіса Трубецького»: Павло Третяк (гітара), Денис Стурченко (бас), Денис Шуров (барабани), Іван Галушко та Владислав Сенкевич - сурмачі. Ну, а вокал, - звичайно, Сергій Міхалок!
Сам лідер групи представляє свій проект як повернення «космічного цирку аутсайдерів». Всі хіти жанру «радикальний шансон», в усьому спектрі кічу - це «Ляпіс-98»!
Навесні минулого року пройшов перший концерт групи «Ляпіс-98». За ним пішли виступи туру по Європі. Концерти також пройшли в Україні і Білорусі. Квитки на довгоочікуваний концерт в Мінську розкупили за лічені години. Чи потрібно говорити, що всі інші лайв пройшли з аншлагами? Тепер в планах музикантів тур по Канаді та країнах Північної Америки.
Слухаєте кавери? Навіщо! Є оригінал!
Зустрінемось!