Грандіозне шоу, найчуттєвіші пісні про кохання, ексклюзивні відео з життя та море безцінних і незабутніх вражень!

Прима українського шоу-бізнесу ІРИНА БІЛИК з новою вражаючою концертною програмою «БЕЗ ГРИМУ. Найкраще. Про кохання»

Новий всеукраїнський тур ІРИНИ БІЛИК стартує 1 лютого, охопить 33 міста і завершиться трьома великими концертами у столичному «Палаці «Україна».

Вперше всі вбрання для концертної програми були створені ексклюзивно для ІРИНИ БІЛИК її подругою, відомим дизайнером Катериною Шаховською.

Це довга і кропітка робота, адже всі костюми, аналогів яким не існує, зроблені вручну! Ниточка до ниточки, камінчик до камінчика… Дійсно невимовна краса буде обрамляти ідеальний вигляд улюблениці публіки!

Ще один сюрприз програми «Без гриму. Найкраще. Про кохання» - ексклюзивні відео з життя ІРИНИ БІЛИК, які можна буде побачити лише на концерті!

Насолоджуючись рідкісними кадрами з особистого архіву, глядачі зможуть зблизитися з артисткою ще більше, поринути у щиросердечну атмосферу і на час усього виступу відчути себе частиною величезної родини!

Зокрема, на екранах вперше можна буде побачити маленького синочка ІРИНИ БІЛИК - Табріза. Саме він дає сили і надихає артистку на творчість!

Незважаючи на щільний графік підготовки до туру, ІРИНА БІЛИК знайшла час порадувати своїх шанувальників і на початку листопада випустила новий кліп «Листья». Лише за перший місяць вражаюче відео набрало більше мільйона переглядів!