Ніщо не віщувало біди, коли помічник прем'єр-міністра Річард Уіллі запросив із добре відомими намірами в свій готельний номер гарненьку секретаршу Джейн. Все було добре до тієї самої секунди, коли Джейн раптово виявила в номері ... мертве тіло. Може бути, -це грабіжник, якого притиснула впала віконна рама? Якщо заявити про нього поліцію, не уникнути викриття амурних подвигів Річарда і гучного політичного скандалу ...
Річард терміново викликає свого особистого секретаря Джоржа, і спільними зусиллями вони намагаються заховати труп ... При цьому, кожен їх крок лише заплутує ситуацію, яка ще більше ускладнюється появою керуючого готелем, потім дружини Річарда і ревнивого чоловіка Джейн ... Не кажучи вже про те, що покійний грабіжник виявляється ... А ось КИМ він виявляється, ви дізнаєтеся, подивившись наш спектакль.

Рей Куні - автор понад двадцяти комедій, які переведені на сорок мов і йдуть на сценах багатьох театрів. Підраховано, що в усьому світі на вистави за його п'єсами вже продано більше ста мільйонів квитків.

"Тринадцятий номер", захоплено зустрінутий британською критикою, був удостоєний премії імені Лоуренса Олів'є як краща англійська комедія 1991 року.