Вперше в Білій Церкві!

  Запрошуємо Вас 21 квітня на Фестиваль психології «Кінезія», який буде проводитися за адресою вул.Соборна, 8/1 (Білоцерківський національний аграрний університет)!

Фестиваль Психології "Кінезія" - це проект для бажаючих розвиватися і ставати краще, для людей, які вірять в свій Вибір і слідують йому.

Основні теми, які будуть розглядатися на фестивалі: сімейна психологія і відносини в родині, дитяча психологія, психологія жіночого тіла, особистісний ріст і кар'єра, тіло і здоров'я, трансформаційні гри (методика розуміння своєї особистості, можливостей і обмежень через настільні ігри), арт- терапія (психологічні вправи, засновані на мистецтві й творчості, прекрасний метод самопізнання, самодопомоги та поліпшення взаємин в парі)

 

 Фірма «Друзі» – одна з партнерів цього фестивалю. Ми представимо Вам незвичайні новинки, цікаві канцтовари, товари для творчості й розвиваючіматеріали.

 

На фестивалі з Вами поділяться досвідом 12 кращих професіоналів:

Попельницька Ольга -

Директор Центру психології і кінезіології «Кінезія»  м.Біла Церква та м.Київ, сімейний психолог, арт-терапевт, психотерапевтичний кінезіолог, дитячий психолог. Тренер міжнародного фестивалю арт-терапії "АртПрактик" по Україні та країнах колишнього СНД.

Лангова Анна

Підприємець, блогер, публікуєтся в журналах «Единственная», «Женский журнал», веде колонку про коучинговий підхід в управлінні в журналі Агроексперт.

Степаненко Анна

Психолог, пренатальний інструктор, консультант з грудного вигодовування. Член Асоціації усвідомленого Батьківства.

Колодязна Анастасія

 Дорослий і дитячий психолог, гештальт-терапевт, арт-терапевт

Піскорська Наталя

Арт-Коуч, консультант по методу арт-терапії, тренер-ведуча трансформаційних ігор «Саторі», «Психосоматика», «12 Законів Всесвіту», «ПсіХУДЕЙКА», «Не плач», «Опір», В пошуках сенсу .... »,« Тунель Можливостей »

Соляник Людмила

Практикуючий сексолог, психолог і тілесно-орієнтований терапевт, експерт в сфері жіночої сексуальності і сексуальних відносин в парі, автор методики-практики для жінок "ДАОінтіма", автор ефективних тілесних технік для загального тонусу всього тіла.

Росохач Ольга

Психолог, гештальт-терапевт, тренер молодіжних програм, ведуча психотерапевтичних груп.

Василюк Тетяна

Арт-терапевт, психотерапевтичний кінезіолог, підлітковий психолог

Степченко Анжела

Тренер Базового Курсу Позитивною Психотерапії міжнародного реєстру Всесвітня Асоціація Позитивної Психотерапії (Вісбаден, Німеччина)

Оксана Зінченко

Дитячий і підлітковий психотерапевт, нейропсихолог, арт-терапевт, ава- терапевт, ведуча психологічних ігор "Психосоматика", "Псіхудейка", "Не плач", вчитель образотворчого мистецтва, інтуїтивного  малювання; керівник і творець Клубу психологічної допомоги та розвитку «Сімба»

Олена Панікаровська

Підприємець з досвідом в середньому бізнесі більше 12 років, засновник та директор фірми ТОВ "БЦ Друзі" і магазинів "Друзі" й "Лавка", дипломований вчитель, сертифікована ведуча гри "Кеш Флоу" в коуч форматі .

Трофименко Наталя

Дитячий психолог, сімейний консультант, сертифікований фахівець з арт-терапії, член Східноукраїнської асоціації арт-терапії, лікувальної арт-терапії, старший викладач кафедри психології та соціально-гуманітарних наук Білоцерківського інституту економіки та управління.

 

Офіційне відкриття фестивалю і ярмарку відбудеться о 11 годині.

У програмі: урочисте відкриття центру психології "Кінезія" й самого Фестивалю, презентація спікерів - тренерів Фестивалю, тематичні майстер-класи та семінари, розіграш призів від тренерів фестивалю, фінансова гра Кеш флоу, безкоштовна ярмарка (зони здоров'я, розвитку дітей, освіта,  handmade, beauty зона, кава і солоденьке).

 

Що ви отримаєте після фестивалю:

  1. Поліпшите якість життя
  2. Пропрацюєте хвилюючі питання
  3. Знайдете нових друзів та однодумців
  4. Отримайте заряд позитивних емоцій

Будемо раді бачити кожного на нашому заході! Наші досвідчені спікери змінять ваше життя на краще!

 ЗАПРОШУЄМО СТАТИ УЧАСНИКОМ ЯРМАРКУ-ПРОДАЖУ НА ФЕСТИВАЛІ, УМОВИ І ПОДРОБИЦІ ПО ТЕЛЕФОНУ 380677553649 АБО ВІДПРАВТЕ ЗАПИТ НА імейл [email protected]