«Время и Стекло» - продюсерський проект Потапа та Ірини Горовой, який реалізує своє бачення якісної сучасної поп-музики.

Прем'єра дебютної роботи «Время и Стекло» «Так выпала Карта» відбулася в листопаді 2010 року. Уже через десять днів по тому, відео потрапило на п'яту сходинку за кількістю переглядів на YouTube у рубриці «Світові музиканти». У 2011 році Позитив та Надя презентують  «Любви Точка Нет», «Серебряное море», «Кафель». Вже у 2012 році гурт випускає пісню та кліп «Гармошка», зйомки якого пройшли у Лос-Анджелесі, та спільно працюють з Потапом над піснею «Слеза». У 2013 році - «#Кароче», англомовна версія синглу «Гармошка» - «Harmonica», та «Потанцуй со мной». У 2014 році Позитив та Надя презентують пісню «Забери» та однойменний кліп, зйомки якого пройшли в Мексиці. Завдяки цьому синглу група стала лауреатом української премії «Пісня року». У 2015 році вийшла нова робота гурту «Ім'я 505».
Підсумком чотирирічної роботи гурту став дебютний альбом «Время и Стекло», виданий у вересні 2014 року. Компакт-диск об'єднав усі хіти Позитиву та Наді, а також музичні новинки. В електронному варіанті альбом представлений у сервісі iTunes.

Замовити та купити квитки на Квартет Руслана Єгорова можливо онлайн через інтернет. Оплата готівкою можлива при покупці в касі.