Увага!  Біла Церква зустрічай!

3D Театр Ростових Ляльок запрошує на грандіозну виставу для дітей та дорослих   «Пригоди мультяшок». На Вас чекає сучасне інтерактивне шоу з великим різноманіттям світлових та звукових спецефектів (димова завіса, лазерне шоу, плавання в мильних бульбашках), а також калейдоскоп яскравих персонажів із самих відомих та улюблених мультфільмів.(«Мадагаскар», «Людина павук», «Лунтик», «Фіксики», «Губка Боб», «Льодовиковий період», «Скубі-Ду», «Джиммі Нейтрон»). 

На початку вистави Вас зустрінуть Фіксики, які розіграють подарунки для малечі, проведуть кумедні та цікаві ігри з залом та подарують море незабутніх  емоцій та вражень, після чого на імпровізованому літаку Ви відправитесь в країну Мультляндію! Особливе захоплення і радість викликає те, що глядачі впродовж усієї вистави приймають участь в тому що відбувається на сцені:

Відгадують загадки, дають підказки героям , танцюють, плавають у мильних бульбашках. Родзинкою нашого шоу є анімаційний фон, саме він створює 3D атмосферу живих декорацій і разом з ним глядачі поринають у світ чарівної казки!

Придбати квитки можна в касі місця проведення вистави або у промоутерів. При попередній купівлі квитка знижка 50 грн!!! Не прогавти свій шанс!!!

З питань квитків звертайтесь за тел.: 0964715927, 0665060426