Друзі, для Вас насичена програма змагань " КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ" та "Street Workout" на спортивному майданчику по вулиці Турчанінова 27 в місті Біла Церква. Переможців чекають медалі, грамоти, кубки, призи!
Для всіх учасників та гостей СПРАВЖНІЙ КОЗАЦЬКИЙ КУЛІШ, гарячий чай та кава!
Програма змагань:
Реєстрація учасників з 11.00 -12.00. 
Змагання 12.00 - 16.00 

ЗМАГАННЯ "КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ" 

1. Віджимання від землі''' 
В програмі віджимання від землі учасники по черзі підходять до підготовленого місця віджимань, займають початкову позицію та за командою судді починають виконувати вправу. Фіксуються лише правильно виконані віджимання. Дозволяється перепочити не більше 10сек. в положенні на витягнутих руках, піднятого тулуба від землі. 
Переможець визначається за найбільшою кількістю віджимань. 

2. Гиря 
По центру майданчика стоїть гиря, змагання індивідуальні. Учасники по черзі підходять до гирі та підіймають її до гори однією з рук (лівою або правою, але лише однією) зафіксувавши чистий підйом на витягнутій руці протягом 1сек. часу. Гирю можна не опускати нижче пояса, а підіймати з рівня передпліччя. Дозволяється гирю опустити нижче пояса тримаючи обома руками на віссу, не ставлячи її на землю перепочити не більше 30сек. 
Переможець визначається за найбільшою кількістю підіймань гирі. 

3. Канат. 
По центру майданчика відмічають три лінії паралельно та на відстані 2м. одна від одної. На майданчику лежить канат, на канаті три червоні стрічки котрі відповідають розмітці ліній на землі. Кожна команда складається з 5 чоловік (чоловіки, жінки). Починаючи з найближчої червоної стрічки на відстані 1м. команда-учасник однієї з команд беруть руками канат однієї частини кінця на дистанції знаходячись в стоячому положенні. Команда суперник бере протилежну частину каната подібно іншій команді. 
За командою судді кожна команда починає тягти канат в свою сторону намагаючись перетягти суперника за розмічені лінії на землі. Як тільки середня червона стрічка на канаті перетинає найближчу лінію розмітки однієї з команд змагання припиняються. 
Перемагає та команда у якої середня червона стрічка на канаті перетнула найближчу до неї лінію розмітки на землі. 
Перетягування проводиться в 3 спроби, команди після кожного перетягування міняються місцями. 
Переможцем визначається команда котра перемогла в 2-х з 3-х спроб. 

4. Конкурс «Рукохід »
Учасники на швидкість проходять рукохід в обидва кінці, не пропускаючи жодної поперечини. Перемагає той, хто показує найменший час.

5. Вправний козак. 
2 бажаючих гравця стають на колоду обома ногами в стоячому положенні на дистанції один від одного 1,5м.. В руках кожного гравця м’яка подушка(м’який мішок) вагою до 5 кг. За командою судді гравці наближаються один до одного, наносять один одному удари подушкою по тулубу намагаючись знести суперника з колоди. 
Переможцем визнається той гравець, котрий залишився і втримався на колоді не торкнувшись ногою землі. 
6. Скакалка ждя дівчат та для хлопців
В один ряд шикуються одразу 3-5 учасників (хлопчики/дівчатка). За сигналом починають стрибати через скакалку на місті. 
7. Армрестлінг 
Згідно діючих правил армрестлінгу. ДИСЦИПЛІНИ STREET WORKOUT: 
1. Соло фристайл - одиночний виступ на будь-яких снарядах, виконуючи будь-які вправи, які не ставлять під загрозу життя або здоров'я спортсмена! Свій виступ можна оформити у вигляді номера і підібрати заздалегідь музику. Час виступу - 3 хвилини! 

2.Триборство до 16 років (включно): 
1) Підтягування на турніку [1 раз - 1 бала]. 
2) Віджимання на брусах [1 раз - 1 бал]. 
3) Гімнастичний кут на турніку [1сек - 1 бал]. 


3. Чотириборство: 
1) Виходи на 2 (тільки чисті) [1 раз - 3 бала]. 
2) Підтягування на турніку [1 раз - 2 бала]. 
3) Віджимання на брусах [1 раз - 1 бал]. 
4) Гімнастичний кут на турніку [1сек - 1 бал]. 


4. "Елемент тайм" (утримання елементів на час): 
1) Горизонт [1 сек - 5 балів]. 
2) Флажок [1 сек - 2 бала]. 
3) Хрест на кільцях [1 сек - 4 бала]. 
4) Передній вис [1 сек - 3 бала]. 
5) Ласточка [1 сек - 2 бала]. 

5. ДЖИМБАР 
Командний виступ(3чол.) на будь-яких снарядах, виконуючи будь-які вправи, які не ставлять під загрозу життя або здоров'я спортсмена! Свій виступ можна оформити у вигляді номера і підібрати заздалегідь музику. Час виступу - 3 хвилини!

6. СКАКАЛКА
Одна команда хлопці (4чол.), інша команда –дівчата (4 чол.) Всі отримують скакалки і по свистку одночасно всі починають скакати на скакалках, той хто збився виходить з команди і так до останнього учасника. Перемагає та команда, чий учасник залишиться один.