Фільм вечора: Прихована краса / Collateral Beauty (2016)

Про фільм:

Головний герой Ховард працює в рекламному агентстві в Нью-Йорку. Не так давно в його особистому житті сталася трагедія, яка шокувала і призвела до тяжкої депресії: померла його дочка. Колеги намагаються допомогти і розробляють нетрадиційний план, щоб повернути другу ґрунт під ногами, але те, як спрацьовує план, стає повною несподіванкою. Ховард пише незвичайні листи. Але не людям, а якимось поняттям, як Смерть, Час, Любов... Як не дивно, його адресати зустрічаються з ним і намагаються допомогти в його важкій життєвій ситуації.

Для кого ця зустріч?

Для кожного, хто хоче поговорити не тільки про фільм, а й про власні переживання. Не обов'язково переживати ті ж події, які відбулися у фільмі, але всім нам потрібно знати, як допомогти собі і своїм близьким. Це можливість подивитися цікаву картину з користю, адже після перегляду вам допоможе розібратися 
у цьому експерт. 

До того ж, не всі фільми варто дивитися наодинці. На таких зустрічах ви знайдете приємну та цікаву компанію. 

Проводить: Татьяна Моцная, дипломований психолог, експерт особистісного розвитку. Практикуючий психолог у громадській організації людей з інвалідністю, ведуча клубу пихологічного фільму "Кіно без поп-корна". А ще, Тетяна проводить семінари по особистісному росту та тренінги для жінок.

Такі зустрічі дають краще розуміння та корегують вже існуючі погляди на певні аспекти людського життя і міжособистісних стосунків, мотивують до свідомого проживання реальності, провокують духовне, психо-емоційне та соціальне зростання.

Реєстрація обов'язкова за посиланням: https://goo.gl/forms/U8lr83lOF991ynpf1
або за телефоном: 067 393 1527

Дата: 7 грудня
Час 19:00

Кількість місць обмежена!