Хто з нас не любить вечірки?

Не дарма, слово "party" викликає тільки приємні асоціації! А тепер уявіть реально круту вечірку, наповнену атмосферою таємничих сюрпризів! Ім'я такої вечірки - Secret Party! І її вже з нетерпінням чекають класні дівчата Білої Церкви! ЯК?... Як потрапити в цей вир лакшері-гламуру? Ми довго підтримували ореол таємничості, адже це ж by Secret, все таємно:)

Але! Анонс стартував ще влітку, ажіотаж збільшувався, втім, як і кількість бажаючих приєднатися до челленджу та зробити неповторне фото в футболці з написом # SecretParty

І ось, зворотний відлік уже йде!

Для проведення вибрано неймовірно вишукане місце: RikaBar!

Відомі зірки шоу бізнесу та яскраві виконавці скасували свої плани на 22 грудня! Адже і вони хочуть стати частиною такого дійства як Secret Party, а, разом з тим, поринути з гостями в атмосферу свята, де балом править «топ бренд» Victoria's Secret!

Ніяких секретів з приводу рівня Secret Party немає! Це буде перша вечірка нового для міста напрямку та рівня, але, як кажуть, краще один раз зателефонувати та замовити квитки, ніж потім з жалем розглядати не свої, а чужі щасливі фото з відмінного івенту!

Будь там, і відчуй себе справжнім ангелом! Адже тільки справжні ангели ніколи не пропустять вечірку, де зібралися шанувальники та обожнювачі американського бренду Victoria's Secret!