Всі ми, навіть дорослі, чекаємо Нового року – час, коли казковий настрій входить у наш дім та дарує незабутні пригоди! Що вже казати про самих маленьких? Адже вони по-справжньому вірять в передноворічні чудеса та новорічну казку!

І подарувати таку казку своїй дитині – простіше простого! А якщо головними героями будуть улюблені персонажі «Цуценячий патруль» радості діточкам не буде межі!

Зовсім не секрет, що відважні цуценята-рятувальники з Цуценячого патруля завжди готові вчасно прийти на допомогу – серед врятованих ними кого тільки немає! Але, як і інші малюки, цуценята дуже чекають Новий рік і готуються його святкувати: прикрашають свої будиночки в Бухті Пригод. Напевно, за декілька днів до свята нікого не доведеться рятувати та можна відмінно повеселитися, не думаючи про роботу.

Але не тут-то було - на допомогу кличе не хто-небудь, а сам Новий рік! Що з ним сталося? Чому він не може вчасно наступити? І як веселі цуценята рятуватимуть свято? Все це ви дізнаєтеся, відвідавши виставу для дітей "Цуценячий патруль рятує Новий рік".

Яскрава, галаслива, барвиста та дуже весела вистава – це саме те, що потрібно малюкам! Подаруйте дітям незабутнє новорічне свято! Казка поряд!