Є артисти, які абсолютно не потребують представлення.

Ортодоксальний, не має аналогів у світі оркестр родоначальників р-р-радикального шансону «ЛЯПІС 98» не тільки входить в їх авангард, але і є кращим з кращих!

Кожен їхній концерт — це ціла складна театральна постановка шоу в кращих традиціях Бродвею, буря непідробних емоцій — це потрібно бачити та відчути власноруч! Вони дарують людям радість, прекрасний настрій та заряджають їх на подвиги! Під час цього натурального, але чарівного та привабливого божевілля нікому не вдається встояти на місці! Все відпрацьовано і продумано до найменших деталей, до кожної ноти та кожного акорду, а кожна пісня — це хіти на всі часи, і підспівують їх тисячні зали в будь-якій точці світу!
«Ляпіси» актуальні завжди та скрізь!

21 березня в Білій Церкві оркестр «ЛЯПІС 98» та його беззмінний лідер Сергій Міхалок представлять ексклюзивне та безкомпромісне за своїми масштабами шоу «Всім дівчатам подобається», присвячене яскравому святу весни та складатиметься тільки з золотих хітів та всенародно улюблених пісень, які співають всі ось уже кілька поколінь!
ДК Росава — зустрінемо весну разом незабутнім концертом!