Лайфхак на п'ятницю:
щоб не тероризувати себе питаннями, обираючи плани на вечір, потрібно просто прийти в Dobro та послухати гумор від білоцерківських пациків, які пройшли і лєван, і аграрвард, і всілякі КаВеКа з грамотами та іншими регаліями.

Павлентий Харченко: першовідкривач гумористичної добрянської сцени, мамкин тревел-блогєр 7-ого маршруту, встиг засвітитися на кількох стендап-двіжах в різних містах України.

Serghiy Zhelizny: гєніальнєйший актьор (АК-ТЬО-РІ-ЩЕ), фронтмен многочислєнних команд КВН, той самий чувак, який в борьбі з Вєньой із «Ветеранів косміческіх войск» удосужився награді кращому актору кубка. А ще він геодезист (з кожним може трапитися).

Макс Тютюнник: соціолог, сценарист та режисер постановник культурно-масових і безкультурно-локальних діяній. В минулому агроном, оператор служби підтримки, мерчендайзер і HR жіночого колективу надання послуг. Карочє, людина яка змінила 16 робочих місць за 2 роки, і тепер святкує професійні дати майже кожного дня! А трудовий стаж вимірює не в роках, а в розмірах печінки)

Коли: 15 лютого (п'ятниця)
Початок: 19:00
Вартість: 50 грн
Реєстрація обов’язкова за посиланням https://goo.gl/forms/i3LmSSprQM1WUMVh1
або телефоном 067-393-15-27