В рамках ювілейного туру, присвяченому 35-річчю Театру «Маски», легендарні коміки вперше привозять в Білу Церкву незабутню програму з кращих номерів колективу.
Сама назва програми «Атака клоунів» говорить за себе: «Маски» подарують вечір безперервного сміху, низку всіляких сюрпризів. А найголовніше, гумор цієї програми дуже зрозумілий, пізнаваний і близький людям будь-якого віку, різних професій, різних національностей. Це шоу «Маски» з успіхом виконують у багатьох країнах (США, Японія, Колумбія, Ізраїль, Німеччина, Данія, Шотландія та ін.)

Перед нами не просто півтора десятка концертних номерів і трюків, а й особливе ігрове поле «нескінченної клоунади», в якій знайомі й улюблені персонажі розповідають свої історії в мімічних новелах, які переходять одна в іншу.
У кожній новелі вистави - ейфорічна легкість, в основі якої фантастична майстерність і пластична техніка акторів. Але ж крім неї є ще безліч сюрпризів, яким ми по-дитячому радіємо, і безліч пасток, в які із захопленням потрапляємо, часом самі того не помічаючи.
 
Квитки можна придбати в касі театру за адресою: м.Біла Церква, пров.Клубний,1.
Каса працює кожного дня з 09:00 до 19:00 (перерва 13:00 - 14:00).