Шантрапа – динамічний, веселий, музичний спектакль, в сюжеті якого закладене життя театральних службовців з усіма його перипетіями. П'єсу нагороджено Гран-прі Міжнародного театрального фестивалю "Слов'янські зустрічі" (1994 рік, Україна), дипломами на Міжнародних театральних фестивалях "Театр без кордонів", "Класика сьогодні" (Україна, Дніпродзержинськ), "Чорне море" (Туреччина). 

У цій п'єсі показане життя театральної трупи за кулісами. Актори також люди. Зі своїми проблемами й бідами, з'ясуванням стосунків та інтригами. Любов, підлабузництво, заздрість – тут не чуже ніщо людське. Головні герої тісно пов'язані між собою й за кожним закріплений певний тип людини. Так само в спектаклі "Шантрапа" можна розглянути декотрі професіональні риси роботи в театрі: написання сценаріїв і оркестровок, проблеми декорацій, залежність підбору репертуару від замовника. Таким чином, ви поринете не тільки в звичайне життя акторів, але й побачите декотрі професіональні секрети цієї спеціальності. 

П'єса "Шантрапа" пронизана тонким почуттям гумору й несе позитивний заряд енергії. А проблеми, яких торкнулися в спектаклі, знаходять масу рішень. І не так вони далеко від повсякденного життя.