«Ігри для дорослих» - це унікальна вистава, що зійшла з конвеєра заводу «Чорний квадрат» з позначкою романтична комедія та прикольним ярличком - окремий цех. Манера подачі доволі незвичайна, і попри незвичність, вона не перетворює картинку в чергову нудотну історію Ромео і Джульєтти. Маючи всі атрибути подібних вистав, вона відрізняється своєрідною легкістю оповіді й водночас передає цікаві думки про кохання до та після сексу, мікшируя щиру дружбу з довірою, і водночас додаючи грамотні, послідовні, смачні, гурманські, вищого ґатунку — шматочки гумору.

Виставі вже 5 років. І усі 5 років не було жодного порожнього місця в залі. Ставку в ньому можна робити не тільки на Олексія Курилка, але і на Наталію Казанцеву. Актори зі своїм завданням впоралися на всі сто відсотків. Вони не тільки цікаві люди, з божевільною чарівністю та харизмою, а і справжні професіонали.

Грають жваво, легко та отримують справжню насолоду від процесу. Під час вистави ви не просто вірите, а і довіряєте їм та кожному слову.

У підсумку: вистава підірве Ваш розум неймовірною дозою позитиву, замішаного гігантською порцією жартів.