Шанувальники рок-музики можуть палко радіти, тому що оркестр НОВОГО ТЕАТРУ пропонують вашій увазі ANTI-CHELLO SHOW - унікальний перфоманс інструментальної рок-музики. Сучасні хіти під віолончель точно змусять ваше серце битися частіше! Музика, від якої закипає кров. Нове шоу ANTI-CHELLO SHOW створено для справжніх меломанів. Концерт після якого кожен буде впевнений, що віолончель це далеко не просто класичний інструмент, бо саме завдяки ньому на шоу будуть утилізовані всі рамки та межі. Це допоможе відкрити світ музики по-новому!

Кому варто відвідати ANTI-CHELLO SHOW в НОВОМУ ТЕАТРІ?
- Тим, хто хоче побачити абсолютно новий вид мистецтва
- Шоу для меломанів та шанувальників якісної музики
- Тим, хто хоче захопитися незабутнім музичним шоу під дивовижні проекції.
- Ну або просто любителям рок музики та незвичного формату шоу
- Погляд на музику зовсім з іншого боку
Взаємодія гармонії класичної та сучасної музики дарують масу позитивних емоцій і відправляють всіх слухачів в світ нової милозвучності . Що ж може зробити це шоу ще краще? Неймовірне шоу ANTI-CHELLO SHOW має за мету показати та представити сучасну музику абсолютно з іншого ракурсу.

Віртуозне виконання рок-шоу
Віртуозне виконання Стасом Фекете сучасної музики руйнує межі людського розуміння щодо стандартної музики та її звичного звучання. Закипаюча кров буде бурлити від непідробного задоволення , в той момент, як Стас Фекете об'єднає найрізноманітніші жанри, такі як: рок, транс, ейсід та багато іншого. Вся неповторність концерту полягає в тому, що музика буде звучати завдяки віолончелі, що робить це шоу ще більш загадковим та містичним . Шоу має на меті показати різноманіття музики, її колорит в комбінації з різними музичними жанрами, показати, як легко можна отримати насолоду від прослуховування багатогранних музичних творів.