Фіналістка проекту «Голос країни» Наталі Пічкур виступить з програмою «Легенда Едіт» у НОВОМУ ТЕАТРІ міста Біла Церква.

творча спадщина великої Едіт Піаф вживу легендарні композиції «Padam, Padam», «Non, je ne regrette rien», «La Vie en rose» та інші захоплюючі номери балету архівні фото та відео французької зірки шарм музики Франції та магія любові ідеальний вечір для романтичного побачення
«Для мене немає нічого важливішого в житті, ніж любов та мої пісні, але мої пісні — це теж любов." Едіт Піаф

Едіт Піаф — видатна співачка, що стала символом французького шансону. Піаф називають національним надбанням Франції, а її пісні люблять та співають в усьому світі.

Наталі Пічкур — співачка французького шансону, фіналістка шоу «Голос країни» та автор проекту «Paris. Chanson. Accordion». Наталі відома своєю участю в легендарному проекті «NOTRE DAME DE PARIS».

«Ідея концерту „Легенда Едіт“ виношувалася мною понад 15 років. З кожним роком я переконуюся, що історія життя та кохання Піаф не дають суспільству спокою. Люди з жагою та трепетом слухають відомі пісні, ходять на вистави та мюзикли. У всьому світі знають і люблять Піаф досі. Її творчість та голос — надбання світу! Напевно в цьому і полягає Легенда Піаф.», — розповідає Наталі Пічкур.

Витончене вечірнє вбрання, келих вина та занурення в атмосферу Франції — проведіть незабутній літній вечір!