Комедія у двох діях
У ролях:
Тамара Яценко Народна артистка України
Татьяна Шелига Заслуженная артистка Украини
Евгений Паперный Народный артист Украини
Дмитрий Лаленков Заслуженный артист Украини
Олег Коваленко
Сергей Кучера
Режиссер-постановщик: Владимир Борисюк
Художник-постановщик: Валентина Кузьмичева
Балетмейстер: Ольга Семешкина
Продюсер: Олег Шпанчук

Дві самотні літні жінки, сестри: одна — колишня актриса, інша — все життя при ній. Лагодять зламані крани, згадують минуле, живуть в занадто просторій квартирі, де колись був галасливий ТЕАТРАЛЬНИЙ гуртожиток. Одні... І раптом старшій (актрисі) спадає на думку геніальне рішення!! - видати молодшу заміж. І в рівномірній, зі схожими тихими днями життя щось починає відбуватися.

Нареченого замовляють в шлюбному агентстві, але спочатку приходить зовсім не наречений, а потім — відразу два нареченого... Однак ініціативу перехоплює інший претендент з явно заплямованою біографією. Але всіх їх випереджає слюсар — сантехнік, якого дами приймають за істинного нареченого. І як наслідок — закохані всі! Надалі весь процес з'ясування відносин супроводжується дотепними діалогами й комічними ситуаціями. Виявляється, тільки зроби крок, і все буде можливо: мрії, які здаються нереальними, насправді цілком реальні.

У цій виставі в повітрі завжди витає можливість. Здавалося б, простягни руку — і схопиш мрію за хвіст, зіб'єш з небес на землю — ось тобі й реальність. І не так вже й багато для цього треба. Кульмінація вистави — в прийдешнє щастя повірили вже все: і глядачі, і навіть самі актори. Здавалося, ще трохи — і все утворюється в цьому безглуздому житті ... але.....

Тривалість вистави з антрактом 2 години 30 хв.