Мюзикл «Мерилін Монро»
Блондинка ...
Америка ...
Кіно ...
Секс-символ ...
Про кого Ви подумали? Звичайно ж, про велику та неповторну Мерилін Монро! Її зірка засяяла в середині ХХ століття, і сяє на небосхилі легенд кіно донині. Улюблениця мільйонів за життя - продовжує зачаровувати своєю грою та красою тисячі і тисячі шанувальників сьогодні.


Бродвейський мюзикл про Мерилін підкорив свого часу мільйони телеглядачів по всьому світу ще в процесі постановки. Відомий американський телесеріал «Smash» відкрив простому глядачеві завісу таємниці виробництва справжнього мюзиклу. І ось мюзикл поставлений - телеглядачі з новою силою обожнюють Мерилін, але серіал закінчено.


НОВИЙ ТЕАТР спільно з артистами театру мюзиклу «Комільфо» дарує своєму глядачеві унікальну можливість побачити мюзикл про Мерилін, створений на телеекранах усього світу, вживу - на сцені! Спеціально для сценічної версії мюзиклу був створений надихаючий сценарій, передає всі тонкощі життєвих переживань великої актриси.


Мюзикл «Мерилін Монро. Образ, що затьмарив життя» - подання до кращих традиціях Бродвею - динамічно розвивається сюжет, яскраві масові номери із захоплюючою дух хореографією, яскраві зміни костюмів і декорацій - коротко кажучи феєричне шоу, під єдиною тематикою - життям неповторної зірки Голлівуду Мерилін Монро.


Майже дві години незабутніх емоцій від неповторного шоу.
Тільки живе виконання пісень.


Прониклива гра акторів, приголомшлива хореографія на межі трюків!
Все це - єдина в своєму роді інтерпретація бродвейського мюзиклу «Bombshell» - «Мерилін Монро. Образ, що затьмарив життя ».