... Кілька років тому ця фраза звучала з усіх радіо приймачів і телеканалів світу! З тих пір, всі і кожен, знають імена Есмеральда та Квазімодо. Знають пісню Бель і точно асоціюють слово мюзикл з назвою «Нотр Дам де Парі».

Це творіння безперечно можна назвати кращим мюзиклом за всю історію жанру. Перші місця в світових музичних чартах, нагороди, номінації, чисельні постановки з перекладами не тільки мовою оригіналу!

Але, що там говорити - розчулені глядачі, що виходять із залу, зворушливий сюжет і дивовижні пісні дарують незабутні враження від перегляду мюзиклу.

Глядачі по всьому світу закохані в цей мюзикл по безсмертному роману Віктора Гюго. Історія цього кохання розпочалася в Парижі в 1998 році. За 16 років його подивилися більше 8 млн. Глядачів, було продано більше 10 млн. Копій CD і DVD і проведено більше 3000 вистав в 15 країнах на 7 мовах. Мюзикл увійшов до Книги рекордів Гіннеса за кількістю проданих квитків протягом першого року постановки.

Це приголомшливе шоу найвищого рівня з найскладнішою сценографією і чудовим вокалом!
Роки йдуть, а мюзикл продовжує жити! НОВИЙ ТЕАТР спільно з артистами театру мюзиклу «Комільфо» з радістю представляють глядачеві свою інтерпретацію цієї історії кохання.