Народна любов і величезна популярність Алли Пугачової вже кілька десятиліть зберігає за артисткою статус Примадонни.

Сьогодні просто неможливо уявити естраду без яскравої, самобутньої, талановитої та дійсно неймовірно харизматичної зірки як - Алла Пугачова. Правда, сама Алла Борисівна себе зіркою не вважає, а називає себе просто – «жінка, яка співає».

Улюблена співачка кількох поколінь випустила десятки грандіозних шлягерів, які разом з нею співають мільйони шанувальників. А загальний тираж її платівок склав фантастичну цифру понад 250 мільйонів примірників!

І хіба може бути інакше, коли мова йде про такі супер - хіти як «Мільйон червоних троянд», Маестро», «Три щасливих дні», «Любов схожа на сон», «Все можуть королі», «Айсберг», «Арлекіно», «Жінка, яка співає» та багато, багато інших шедеврів, які вже давно стали класикою естрадної пісні?!

До ювілею великої співачки компанія Magicbox спільно з естрадно-симфонічним оркестром під керуванням Ігоря Знатокова готують справжній подарунок для всіх шанувальників творчості Алли Пугачової!

Солісти концерту:

Наталія Валевська, яка отримала у 2009 році премію конкурсу «Алла шукає таланти», а також брала участь в «Різдвяних зустрічах Алли Пугачової».
Юлія Олійник-солістка оркестру ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України, володарка гран-прі Міжнародного конкурсу «Le Ciel de Paris».
Аня Жуліна — відома українська співачка, солістка Freedom Music Band.


Глядачів концерту чекає абсолютне занурення у світ музики, поезії та образів, створених Аллою Пугачовою і чудовими композиторами й поетами, з якими співпрацювала Примадонна.