Річард Джуелл – це звичайний американський чоловік, що працював охоронцем на Олімпіаді 1996 року в Атланті, США. В один вечір біля лавочки в парку Річард побачив підозрілий рюкзак, який просто розпирало від вибухівки. Але він не розгубився і став ініціатором евакуації, так що завдяки йому тисячі людей врятували свої життя. Річард став справжнім героєм всієї країни, але так тривало недовго. ФБР, а що ще гірше, ЗМІ почали підозрювати Річарда в тому, що саме він був організатором теракту. Агенти вважають його головним підозрюваним, а журналісти просто чіпляються за все підряд, щоб облити брудом охоронця. Їм нескладно зруйнувати життя хлопця, навіть якщо це не він заклав бомбу. Пора дізнатися правду.

Фільм заснований на реальних подіях.

Режисером картини є Клінт Іствуд, що раніше зняв стрічки "Крихітка на мільйон" (2004), "Підміна", "Гран Торіно" (обидві 2008).

У фільмі зіграли: Пол Волтер Хаузер ("Тоня проти всіх" (2017)), Сем Рокуелл ("Лугові собачки" (1997), "Три білборди на межі Еббінгу, Міссурі" (2017, "Оскар" за "Найкращу чоловічу роль другого плану"), "Кролик Джоджо" (2019)), Джон Хемм ("Місто злодіїв" (2010), "Рука на мільйон" (2014), "Малюк на драйві" (2017)).

Прем'єра картини відбулася 20 листопада 2019 року на Кінофестивалі "AFI Fest".