Спектакль Фестиваль «I літній театральний МОЦІОН в БРУМі» в Білой Церкві.

Це смачна інтелектуальна комедія за п'єсою Дмитра Корчинського!!!

Режисер – Ігор Марусяк
В ролях:
Лідія Семесюк
Назар Борушок
Сергій Федорчук
Віталій Чорний
Павло Довгань-Левицький

5 причин піти на виставу «Віденська кава» :

Провокаційний театральний перформанс, який варто переглянути кожному, відкриє багато таємниць, але не дасть остаточних відповідей. Думати, аналізувати та порівнювати – ось до чого закликає вистава. Крапки не буде! Після перегляду виникнуть трикрапки та нові знаки питань…

«Віденська кава» - це ідеальне поєднання комічного і трагічного, грайливого і серйозного, зрозумілого і бентежного. Більш того, кожен глядач під час перегляду зможе сам себе протестувати на обізнаність у історії та політиці, що, погодьтеся, є доволі цікавим челенджем.

Оригінальний сюжет, майстерна режисерська робота та довершена гра акторів зачарують та залишать свій слід у пам’яті та серці кожного глядача. «Віденська кава» настільки смачна, що пити її захочеться знову і знову.

Смішне та трагічне йдуть нога в ногу, додаючи смачних присмаків образам головних героїв, доля яких нам вже відома зі сторінок історії.

Спектакль побудований на контрастах: пекло і рай, ангели та демони, кохання та війна. На тебе чекає яскравий спектр емоцій та вражень, які ти гарантовано отримаєш під час перегляду. Це, без перебільшень, одна із театральних постановок нашої країни, яка постійно збирає повні зали.