"Amadeus" - колектив музикантів-аматорів.

Дуже багато з тих, хто колись займалися в музичних школах, студіях, гуртках — знайшли своє місце у нас в оркестрі або в хорі.

Музика не є для наших артистів професією - "дитяче" музичну освіту залишилося простим хобі. Але саме це і змушує нас викладатися "по повній" і не боятися виконувати класику "вищого пілотажу".

Нашими улюбленими композиторами є Бах, Гендель, Моцарт, Гайдн і багато їх сучасники. Оскільки в ті далекі часи музичних шкіл не було від слова "зовсім", музику цю творили звичайні громадяни, які не обтяжені дипломами та званнями. Ось і ми - звичайні громадяни, вирішили якось спробувати. І ось - успішно пробуємо вже майже 10 років, на наших київських концертах завжди аншлаги.

Причому (що дивно!) "Наша" публіка — це такі ж прості громадяни без дипломів. Вони не є завсідниками філармонії, опери чи органного залу. І ми раді тому, що змогли зробити класику цікавою абсолютно для всіх - "Мистецтво ...", як то кажуть, "належить народу".

В репертуарі у нас — твори класиків для хору, оркестру та органу. Це — фрагменти ораторій, кантат, мес і інших творів епохи бароко-класицизму.

У Будинку органної музики виступатимемо вже у третє. Запрошуємо всіх на наш концерт!