Підсумки 32 туру в чемпіонаті УХЛ

В Українській хокейній лізі відбулися матчі 32-го туру

Лідер змагань - донецький «Донбас» - екзаменував «Вовків», МХК «Динамо» реабілітувалося за попередні невдачі в матчах з «левами», а центральний матч туру відбувся в Кременчуці.

«Вовки» – «Донбас» 2:15 (0:2; 0:7, 2:6)

Шайби : 0:1 Лялька (Коваленко, Ординський), 9:54. 0:2 Мостовий (Новіков, Коваленко), 11:18. 0:3 Лялька (Денискін, Матвієнко), 21:19. 0:4 Матвієнко (Луговий, Александров – більш.), 24:04. 0:5 Влад (Новіков, Коренчук – менш.), 27:09. 0:6 Кузьмик (Ігнатенко), 28:48. 0:7 Денискін (Новіков, Лялька), 29:04. 0:8 Свищев (Ворона, Мазур), 29:36. 0:9 Лялька (Ординський, Коваленко), 33:03. 0:10 Коваленко (Лялька, Ординський), 41:25. 0:11 Свищев (Григор'єв, Мазур), 42:02. 0:12 Коваленко (Новіков, Мостовий), 42:45. 0:13 Луговий (Коренчук, Кузьмік), 43:05. 1:13 Шапіро (Шахов, Овчинников), 43:18. 2:13 Забулонов (Боронило, Черемнов), 47:31. 2:14 Мостовий (Новіков), 53:51. 2:15 Лялька (Шпак, Новіков – більш.), 58:51.

«Вовки» : Гордюшин (Безорчук); Бугаєв – Лучніков, Приваліхін – Забулонов, Сорока – Нікітін; Шахов – Овчинніков – Шапіро, Черемнов – Омельченко – Боронило, Паламаренко – Носко – Пилявець.

«Донбас» : Дьяченко (Дуве); Александров – Матвієнко, Ігнатенко – Ординський, Григор'єв – Фірсов, Шпак – Влад; Луговий – Кузьмік – Коренчук, Лялька – Коваленко – Денискін, Свищев – Мазур – Ворона, Новіков, Мостовий.

Стартовий поєдинок 32 туру УХЛ відбувся в Білій Церкві, де «Вовки» приймали «Донбас». Аутсайдер поточного чемпіонату, звичайно, не може змагатися з чинним чемпіоном України, однак, боротьбу нав'язувати «Вовки» все-таки можуть. Це вони і довели на старті поєдинку. Відкрити рахунок донеччани змогли аж на 10-й хвилині першого періоду – відзначився Віталій Лялька, а через хвилину Денис Мостовий подвоїв рахунок для своєї команди.

До цього настільки довго пресинг «Донбасу» броварський клуб міг утримувати лише одного разу, ще в жовтні – тоді рахунок відкрив Микита Новіков на 11 хвилині поєдинку.

Другу двадцятихвилинку донеччани почали більш активно і вже через дві хвилини Вітялій Лялька зробив дубль. Четверту шайбу в ворота Микити Гордюшина відправив захисник Олександр Александров, реалізував першу більшість своєї команди в поєдинку.

За наступні 10 хвилин підопічні Сергія Вітера відзначитися у воротах супротивника ще п'ятьма шайбами, одну з них Олександр Влад закинув в меншості, а Віталій Лялька зробив рахунок 0:9.

Заключний період, як і попередні, не обіцяв нічого доброго для броварської команди – з перших же хвилин у ворота «Вовків» залетіло ще чотири шайби. Однак, підопічні Рафаїла Умярова не збиралися дарувати «Донбасу» "сухар", і двічі за чотири хвилини вразили ворота Максима Дуве – голи до свого активу записали Соломон Шапіро та Руслан Забулонов. Відповідь від донеччан у ворота «Вовків» прийшов негайно – Денис Мостовий і Віталій Лялька записали чергові голи на свій рахунок.

Таким чином, «Донбас» оформив 30-ту перемогу поспіль, і оновив рекордний показник для чемпіонатів України з хокею.

«Кременчук» – «Білий Барс» 0:3 (0:1; 0:1; 0:1)

Шайби : 0:1 Даниленко (Куцевич, Лесніков), 12:30. 0:2 Табашник (Герцик, Ромащенко – більш.), 23:20. 0:3 Ромащенко – менш., 48:36.

«Кременчук» : Власенко (Петленко); Грицьких – Роганов, Козачук – Бойових, Горлушко – Савицький, Наливайко; Чернишенко – Красильніков – Бойков, Алексанян-Петрович – Шах – Рубан, Шиманський – Т. Гриценко – Кривошапкин, Поліщук.

«Білий Барс» : Люльчук (Качула); Табашник – Герцик, Воронін – Ядловський, Д. Гриценко – Васильєв, Логач – Грицюк; Разумов – Ромащенко – Тимченко, Куцевич – Даниленко – Лесніков, Печерських – Дурдиев – Панов, Козієнко – Найдьонов – Ромахін.

Центральний поєдинок 32 туру відбувся в Кременчуці між місцевим «Кременчуком» та «Білим Барсом». До цього, в першому матчі туру, «Вовки» знову поступилися «Донбасу» з рахунком 2:15 .

Два лідера поточного чемпіонату почали принциповий поєдинок з активних атак, проте нулі на табло трималися аж до середини першого періоду – рахунок в матчі відкрив Дмитро Даниленко, скориставшись дезорієнтацією Віталія Власенко. Всі спроби господарів відігратися зводилися "нанівець" завдяки надійній грі Сергія Люльчука.

Істину «не забиваєш ти – забивають тобі» підтвердили гравці «Білого Барса». На екваторі періоду шайбу у свої ворота зрізав Олександр Бойових – цей гол був записаний на захисника "барсів" Микиту Табашника, який останнім торкнувся шайби. Дуже багато гольових моментів було біля воріт обох команд, проте використати їх клубам так і не вдалося.

У заключній двадцятихвилинці господарі активно атакували ворота Сергія Люльчука, намагаючись відіграти дві пропущені шайби, але «барси» міцно вирішили забрати з собою з Кременчука три очки. Третю шайбу в ворота «городян» в меншості відправив капітан «Білого Барса» Руслан Ромащенко, зменшивши шанси підопічних Олександра Савицького відігратися.

Останні 10 хвилин поєдинку "городяни" хоч і створювали небезпечні моменти біля воріт «Білого Барса», але голкіпер білоцерківського клубу не дозволив кременчужанам закинути навіть одну шайбу, тим самим записавши шатаут на свій рахунок.

МХК «Динамо» - «Галицькі Леви» 5:3 (3:0; 2:1; 0:2)

Шайби: 1:0 Худяков (Бабчук), 1:45. 2:0 Піддубний (Чердак, Олійник - більш.), 10:39. 3:0 Піддубний (Лісін), 16:39. 4:0 Чердак (Піддубний), 20:22. 4:1 Толстушко - менш., 31:24. 5:1 Халін (Олійник, Чердак), 38:34. 5:2 Дворник (Генералов, Толстушко - більш.), 41:09. 5:3 Толстушко (Кізло, Дворник), 43:09.

МХК «Динамо»: Гурко, Лісін - Піддубний, Бабчук - Друбецкой, Гребьонкін - Хохлов, Ступницький - Григор'єв; Чердак - Халін - Олійник, Худяков - Максименко - Сиротенко, Скребела – Праведний - Колядинський, Куликов - Гайдамака - Єфремов.

«Галицькі Леви»: В'язовов (Дорош - з 16:39); Толстушко - Середа, Сірченко - Сисак, Порупа - Тонковід; Кізло - Дворник – Генералов, Чіканцев - Муртіщев - Арабов, Брага - Алексейчук - Абаджян, Арустамов, Попережай.

Заключний поєдинок 32 туру УХЛ відбувся в Харкові між МХК «Динамо» і «Галицькими Левами».

Бажання «Динамо» реабілітуватися після останньої невдалої гри з «левами» було очевидно з самого початку поєдинку - на другій хвилині швидку шайбу в ворота Владислава В’язовова відправив Ігор Худяков. Другу шайбу «синьо-білі» закинули в більшості - відзначився Богдан Піддубний, і не дозволивши підопічним Михайла Чіканцева схаменутися, через 6 хвилин 57-й номер господарів зробив дубль, встановивши рахунок 3:0.

На старті другої двадцятихвилинки «динамівці» змогли закинути ще одну швидку шайбу в ворота гостей - на цей раз гол на свій рахунок записав Володимир Чердак. На екваторі поєдинку «Галицьким Левам» все-таки вдалося повернутися в гру - рахунок для своєї команди відкрив Всеволод Толстушко.

Однак, підопічні Олександра Сеуканда не перестали пресингувати противника, і Дмитро Халін збільшив рахунок на табло.

На старті заключного періоду «Леви» вирішили взяти ініціативу в свої руки. На старті двадцятихвилинки Владислава Гурко пробив Микола Дворник, а через дві хвилини Всеволод Тостушко зробив дубль, відігравши ще одну шайбу для своєї команди. Однак як би «леви» не намагалися зрівняти рахунок в поєдинку, але шайба у воротах голкіпера харківської команди паче не побувала - матч завершився з рахунком 5:3

Турнірне положення:

1. «Донбас» - 90 очок (30 матчів), 2. «Білий Барс» - 69 (30), 3. ХК «Кременчук» - 47 (28), 4. МХК «Динамо» - 38 (29), 5 . «Галицькі Леви» - 17 (29), 6. «Вовки» - 3 (30)